Aprilius

Gerai Juokiasi

šokinėjo Taip, bet ne velniukai Ne Cha cha Girtas Cha cha

aga Taip noreciau kad darbas greiciau baigtusi… Nekaltas

taigi, aš tau grabaliojau už liaškos, pamiršai? Nekaltas Angelas Nežinau

…o ash taj tikraj zhinau kur ir kuom choko dirba TaipLiežuvis

nebemyliu taves Šypsena

…o ash an ledo likau Žliumbia

sakyk Taip gali dar ir varda bei pavarde prideti… arbe linka i ineta. smalsu vienok… Nekaltas

nu kaip ash pamirshiu toki malonuma Flirtas tai muset del to ir nuo tiencio pabegai kad man norejai pagrabalioti, ir dar choko paskum prisijunge Cha cha Drovus

…zhinau ir varda Taip ir pavarde Taip ir adresa Taip ir kur su gyvena Taip ir koky nekilnojama turta turi Taip ir sesery pazhystu Taip ir kur tevaj gyvena Taip…viska zhinau ishkyrus liemenuko dydi Liūdnas… …bet nesakysiu NeLiežuvis Liežuvis Liežuvis

ne ant ledo, o su zasyte Taipot, melagis Piktas

zinai kas taip elgiasi kaip kad tu dabar…??? gaila kad tas zodis taikomas dazniau moteriskos gimines atstovems… Cha cha

…o zhasia paskum su sventesne nusiplove Žliumbia… …tajp kad likau an ledo Žliumbia… …kajp visada Liūdnas

…neturiu jokios moralines tejses pavieshinti privachius duomenis Piktas… …tajp kad acijimk savo zhodzhius Piktas Kanda

tienti, nezliumbk, pasakiau Piktas

…o buchky duosi Flirtas???..

butum nepradejes, nereiketu laukt pabaigos Mirkt

neraudonuok, prisimink kokia siandien diena ir kokia tema rasineji Taip tavo zodziais vistiek nieks nepatikes. negaliu atsiimti savo zodziu, kurie nebuvo istarti… o tai kad tu juos supratai teisingai ir pritaikei sau… ne mano bedos Kanda

Gerairytoj taip ir padarysiu Taip

imk Bučkisir nežliumbk Mirkt