...Apranga...

na kaip… kol vaikiukaj maziuliukaj, tai tegul rengiasi vienodai. teip graziaj ir idomiaj gan atrodo Mirkt taciau veliau… juk jau auga DVI asmenybes. bent as tai negaleciau pakesti jei butu dar viena tokia kaip as Ignoruoju

ah…nznou Ne kai mazhiukai tai lb fainai…wat pwz man lb patinka kai wienas waikiukas juodas, o kitas baltas…arba pan:> arba skirtingos spalwos tik dirzas ar dar kas wienos spalwos Girtas o kai suauge tai irgi wisai nieko buna;] bet ne wisada;> o jus abi labai grazhutes apsirengusios bet kaip Apkabinimas Apkabinimas

kai mazi dvynukai tei graziau kai rengiasi wienodai Šypsenao aju nuo kokiu 15metu nebelabaj grazu… Liežuvisniu kad panasiai rengiasi tei grazu Šypsenaaj kazkaip nesuprantamaj parasiau,nes pati nelabaj suprantu kaip pasakyt Niam niam

ju reikalas. Jei jie nori buti vienodi ir kad juos maisytu tai prasom. renkites vienodai. man asmeniskai tik mazi dvynukai aprengti vienodai yra grazu.

joa Taip Mirkt

as pazystiu tiokias dwi dwyniukez kurios 15 metiu jiosm yra o rengiasi wieniodai Laimingas tipo mama wercia Nekaltas Pavargęs

aga Taip Gerai Kietas

Vienodai Šypsena

Nemegstu kai buna vienodai aprengtos Veee Visi zinai varineja ir “o kaip grazu” Veee

mano nuomone grazu kai wisishkai mazus dwynukus rengia wienodai, taciau neilgam, nes kiekwienas yra indiwiduali asmenybe, taigi kiekwienas sawe ishreishkia sawaip, o tse ta wienoda apranga nelabai betinka Nekaltas

na manau kol dwynukai mazhi galima,grazhu Šypsena o kai jau patys susikuria sawo stiliu tai tegu ir rengiasi kaip nori Cha cha

kai mazhos - vienodai, kai vyresni - nevienodai Nekaltas Žvaigždė

man tai jega, kaivienodai rengias Cha cha

i think skirtumo nera

manau, kad mazus waijkus gal ir wienodai, o kai jau uzauga,tai manau, kad wiskas priklauso nuo ju paciu pasirinkimo… Cha cha

ir niekam nepatinka waiksciot vienodaj ypac kaj kokie 20 metu…geraj atrodyutu Cha cha

jeigu as tureciau dvinukus… ju vienodai nerenkciau…

grazhiau kai skirtingai nesvarbu ar Moteris ar Vyras …pabandykit isivaizduot dvi syptiniasdesimtmetes senutes vienodai apsiregusias Tūsas Cha cha

kol mazytes, tai kai rengiasi vienodai, Geraio kai viresnes, tai skirtingai… Nekaltas

Man taj kartajs sunku atskirt dwynius jej rengias wienodaj… Tūsas