Apokalipsė artejant

VIN’ai, va del ko as pergyvenu, tai kad mano cold riveris pritrauks neaiskiu lankytoju is didmiesciu su savo spinagryzais, zmonom Veronikom ir tetukais languotais bridzais ir idubusiais krutinkauliais. Fokju, ateisiu su purkstuvu ir nupurksiu pieva su Roundapu Gerai Cha cha

dr002™ , bl pas mane languoti sortai Juokiasi, bet gerai kad ne ta pati upe ir kartais be sortu maudaus Cha cha

Dar pasakyk, kad tie zemiau kelenu ir su šniurkais, plius sandalai Cha cha

languoti tik maudynems ir iki keliu + zali kroksai Cha cha

Cia viena diena pzdako israšiau bet su putom drimbanciom. Uztvanka praarde, sako zuvytem reik praplaukt Piktas 100metu is akmenu sudeta uztvanka maudykloje, atsirado gamtos myletojai. Daugiau nebemaciau as ju prie coldriverio Ne kas per mada ivedinet savo tvarka?

zuvytem px tos uztvankos, greiciausiai baidariu nuoma ruosia marsruta be kliuciu prisidenge šprotu migracija

blec, nebutu ant dienu terminas, tai toks bbd sedeciau sodyboj valtelej ant ezeriuko su viskiuku ir pirtele po zvejybos… bus ta korona, praeis, bus backos darbe… nu ka dabar? Cha cha kazkaip gyvensim. p.s. vistiek atsiranda norinciu masinu, diedas siandien 4 kart skambino, sake jams pavedimu masina nematu Cha cha

Algirdekas, perka dar kas nors pas tave tuos 200tkm prabegusius triperius uz naujos tajotos kaina ?

nu pirkdavo iki sito karantino, matysim po to Šypsena yra zmoniu, kurie supranta, kad kokybiskas daiktas turi kainuot, yra kam tinka ir toitoi Šypsena

tai gerai , nes dabar svarstau kas geriau zmonai butu, ar xc60 2014 uz 17000 su 200 tkm is taves ar naujas 20120 rav4 uz 23000

dar pasakyk Algi,kad nesukat ridos niekad ir tt Juokiasi

Vin - Zmonai naujas duster uz 17ooo ir sprigtas jei piiiiss prota

mokyklos supermamytes su x5 x6 nesupras dusterio Cha cha

Nu uz 17 ,ta kakala nupirkt reikia kazka vartot Cha cha

o tai kiek trock crocs ?

RM, galiu pasakyt ir tai bus tiesa Šypsena kam man sikt sau ant galvos, prisidaryt problemu, kai visur originali rida sviecia? Šypsena atsukt ir sakyt, kad pas mane ant pirkimo saskaitos klaida padaryta? kad masinos kompai visi klaidingai rodo, nes neiseina ju atsukt? Šypsena

nepisk proto, nes pirti sudeginsiu Juokiasi

zieminiu padangu pardavejai siuncia linkejimus kelioniu organizatoriams Taurė

rogučių ir slidžių Cha cha

wialniau, aciu kad perspejai, jei kas nutiks - zinosiu ka kaltint Juokiasi