Apklausa: Vazinejantiems dviraciais

Hehe, isigijes Author dviratuka esu. Max greitis vaziuojant is Kauno i Jonava nuo kalno buvo 54 km/h. O daugiausiai per diena, tai va per ta kelione buvau nulekes Kaunas-Jonava-Kaunas (62,5 km), atgal griztant keikiausi taip, kaip niekada gyvenime turbut nebuvau, nes lyti pradejo - ir taip nesilpnai, o buvo ruduo, salta pasidare momentaliai, tai visus keiksmazodzius issakiau grizinedamas Baisu AVG greitis paprastai po miesta vazinejant buna ~16-17 km/h

[quote]Domas rašė:

[quote]ubica rašė:
nuo kalno italijoje nepamenu kokio, dviratis pinarello prince, mashinai ant rato 95km/hm
lygumoje 82km/h mashinai ant rato, be rato 69km/h
per sezona su kalnu ir sportiniais viso iki 10000km
[/quote]

as cia vienas kazko nesupratau ?
[/quote]

nu o kas neaišku?
sportiška mergina Gerai + dviratukas atitinkamas + ant rato (t.y. važiuoja paskui mašina, todėl susidaro oro maišas, kuriame skaityk nelieka pasipriešinimo, tai taip ir gaunasi toie greičiai) Cha cha
bet nerealiai kiek… 95… ant dviračio… Apakęs Šypsena

as cia vienas kazko nesupratau ?
[/quote]

nu o kas neaišku?
sportiška mergina Gerai + dviratukas atitinkamas + ant rato (t.y. važiuoja paskui mašina, todėl susidaro oro maišas, kuriame skaityk nelieka pasipriešinimo, tai taip ir gaunasi toie greičiai) Cha cha
bet nerealiai kiek… 95… ant dviračio… Apakęs Šypsena

[/quote]

Turbut pats tuom nepatikejai Liežuvis Gi sneka ejo apie leidimasi nuo kalno Nekaltas

na, as daznai vazineju pasigaves koki autobusa/troleibusa, bet nezinojau, kad tai vadinama "ant rato" Cha cha todel ir nesupratau kas cia kaip Cha cha Nu nezinau 95km/h nei daug nei mazai…Kojos suktis turetu labai greitai…o rankos labai tvirtai vaira laikyti…

del ratu ir greito vaziavimoNekaltas
man atrodo, jog uzsimetus ratu ["ant rato"] stogas vaziuoja lbai graeitai ir niekas greicio nefiksuojaNekaltas

cia sportininku - ne narkomanu klubas Šypsena

tiek pastebejauMirkt
cia siaip… jokeMirkt

as taip ir suprata Mirkt

Tai va Šypsena

Koks greitis nežinau, nes neturiu greitmačio (spidometro). O gaila pinigus tam mesti, nes gi pavogs, bjaurybės, kur palikus… Piktas

Važinėju į darbą ir paskaitas per visą Vilnių, ir nieko… Cha cha Kiek atstumo susidaro nežinau dėl tos pačios priežasties, kad neturiu prietaiso, skirto tam matuoti. Normaliai nuo namų iki Saulėtekio numinu per 55 minutes, pasistengdamas (kai vėluoju) - mažiau nei per 45 minutes… Šypsena

Esu labai patenkintas Zuoko iniciatyva, kad takelius sužymėjo. Taip Kaskart geru žodžiu miniu, kai minu… Cha cha

Bet nepatenkintas vykdytojais, kurie takelius nubraižė vietomis taip ne į temą, kad arba esi priverstas miegančius praeivius ir babces traiškyti, arba rinktis alternatyvą: pvz., skrydį per vairą po Policijos departamento langais, nes jie patys, py_derai, mašiną pasistatę ant dviračio takelio buvo, kas yra draudžiama, Piktas o rytais ne visi pabudę į gatves išeina, tad labai neaiškiai sureaguoja, dviratį pamatę… Ne

Numečiau svorio 8 kg nuo žiemos. Šį rodiklį lengviau pamatuoti buvo, nei greitį ir atstumą… Cha cha

Šiaip dviračio greičio dar nesu taip au siekus rekordo, bet pamenu praeitą vasarą buvo lyg apie 43km/h. O daugiausiai esu nuvažiavus per dieną, tai 100km -+5.

Na dar ateity manau bus geresni rezultatai, nes dviratį dar tik metai kaip turiu.

Angelas

[quote]DarkSide rašė:
Koks greitis nežinau, nes neturiu greitmačio (spidometro). O gaila pinigus tam mesti, nes gi pavogs, bjaurybės, kur palikus… Piktas

Esu labai patenkintas Zuoko iniciatyva, kad takelius sužymėjo. Taip Kaskart geru žodžiu miniu, kai minu… Cha cha

Numečiau svorio 8 kg nuo žiemos. Šį rodiklį lengviau pamatuoti buvo, nei greitį ir atstumą… Cha cha
[/quote]

jo, Zuokas jėga… kad Kaunui toki merą… echh…

dėl miegančių babcių, tai porą numušk (vistiek lixi teisus), gal pasirodys koks straipsis laikraštyje ir pradės saugotis. mokinti žmones reikia, mokinti.

a dėl to spirdometro, tai jiegi nusiima visai lengvai (paprasčiau nei magė iš mašinos), įsisdedi į kišenę ir tiek… o tų laidų ir sensorių neturėtų vogti Nekaltas

kas tiesa tas tiesaTaip

cia jau truputis paranojos Cha cha pirk skaitmenini spidometra, pvz sigma sport ir jis nuimamas bus, kiek maciau daug kitu taip pat nusiima.Lieka tik likiklis, laidai ir magnetas ant stipino.

[quote]Domas rašė:
cia jau truputis paranojos Cha cha pirk skaitmenini spidometra, pvz sigma sport ir jis nuimamas bus, kiek maciau daug kitu taip pat nusiima.Lieka tik likiklis, laidai ir magnetas ant stipino.
[/quote]

žr. 31 žinutę Labas
šiaip realiai neteko matyti dviračio su "rodykliniu" spidometru… kažką girdėjau dar prie rusų… bet kaip realiai tai nežinau Šypsena
klausimas: ar būtinai Sigma sport, arba kox VDO? nes jų kainos šiek tiek Baisu

Spidometras yra sakyciau labai reikalingas dviracio aksesuaras. Idomiau ir vazinetis, ir siaipnaudingas prietaisas. O del pavogimo, tai nieko tokio - sekunde ir ji nusiimi kur nors palikes dvirati Taip

Tai šiaip dėl spidometro: kur, už kiek ir kokį patartumėt pirkti?

belekaip spidometro negalima uzdet nes tada netiksliai rodys

Už tai ir žiūriu skeptiškai į kai kuriuos čia pareikštus greičius… Mirkt Gal kiek primeluoja… Nekaltas

Draugas važiavo su tokiu spidometru - džiaugiasi, kad labai greitai lekia, vos ne 40 km/h, o mano mašinos spidometras vos pajudėjo tada nuo žemiausios atžymos… Cha cha Tai va ir žiūriu skeptiškai į tuos prietaisėlius… Nežinau

dviratinis spidometras (teisingai sukonfiguruotas) yra 10x tikslesnis nei masininis.