Apklausa moksleiviams

pripratau jau prie skambučio Šypsena o muzika ir taip groja pas mus per pertraukas, tai jei ir skambutis būtų kažkokia melodija, maišytis pradėtų, kada pertrauka, kada pamoka Nekaltas

"bye bye miss american pie…" ar kazhkaip ten Šypsena

man tai nera skirtumo as skambucio nesiklausau, nes tik tai galvoju kuo greiciau istrukti is tos shulios ir nematyti tu debili mokytoju Veee

skambutis man visai patinka, bet visai nieko jei prisidetu ir kokie Blink 182 "all the small things" Cha cha

heheh Mirkt butent sita ir as pasirinkciau

pas mus sulej isvis isjunge skambucius Cha cha taij va dabar tylos minute prasideda pertrauka ir pamoka Cha cha

As tai galvoju butu shaunu LMP - Suo. Priedainy dainuoja : Paleeeeeeeeeeeeeeiiiiiiiiiiskit palejskite mane Cha chaCha chaCha cha

Music instructor - Dj’s Rock Da House
Rammstein - Eifersucht

senu geru SEL’u dainos priedaini: BOOOM! kontrolinis shoovis! BOOOM! nauja auka guli"
hehe, gerai nuotaika pakeltu, ypac pries kontroliniCha chaCha cha

aisq kad TORO BRAVO - VISKAS TVARKOJ

LIMP BIZKIT - break stuff - dainos pradžia turetu skambetJuokiasi

butu kaip parduotuvej… Mieli lankytojai… Aciu akd apsilankete, Geros dienos Cha cha

Gal zinai kokia cia "daina" ir kokia "grupe" atlieka?

ka nors ish tATu, pvz NOOOOT GOOOONNAAAA GET US!!! ir visi tuo metu bega ish pamoku Cha cha ir ju niex nepagaus Juokiasi

nacher chia reikia yra skambutis ir fsioKietas

Taip Taip Taip yeeeeah… Taip Taip Taip

arba: Scooter - We Are The Greatest, Scooter - Never Slow Down arba dar kazkaus panasaus

vo vo
tokios reiktu

na nedagonetJuokiasiJuokiasiLaimingas

nu man asmeniskaj kasdien ta pati ishtrauka kad ir ish Geraidajnos nusibostu juodaij…Laimingas

bet ta BOOOM! kontrolinis shoovis! BOOOM! nauja auka guli" taij zjbz frazeJuokiasi

ERA - "Ameno" NekaltasCha chaCha cha