Apklausa.Miegat ant pilvo ar ant nugaros?

ant nugarosCha cha

Sypsenele2,ir koks gi ten buna miegas kai sugula i lova 10 zmoniu? Mirkt

Ir man ant pilvuko patogiausia uzhmigt. o kaip ten toliau nzn Nekaltas
deep, ir manai ish ties charakteri ish miegojimo pozos atspeti galima. abejoju kazhkaip. tas pats kaip ir su spalvom. Nustebęs

Na toks ir miegas…Kai kurie snaudzia,kai kurie skundziasi,kad koja ar dar kanors prispaude,kai kurie ir pamiega neblogai.Na as po tokiu pamiegojimu jauciuosi kaip nemiegojus,bet buna linksma!Cha chaKarta po tokios nakteles teko i egza eiti.tai destytoja mus pamacius pakraupo,galvojo,kad vvisa nakti mokemesJuokiasi

Ant nugaros.Kietas Taip garsiausiai knarkiasi.Gerai

Išskyrus tuos atvejus, kai miegu veidu salotose.TūsasGirtas

Cha cha

o salotos tai is burokeliuCha cha

Gerai

[quote] ir taip ir taip, bet fainiau ant pilvo.

Nebandei suderinti poleznoe s prijatnym ? Mirkt … tobish, nusineshti bliuda salotu i lova NekaltasNekaltasCha chaCha cha Girtas

Ant bahūriuko

[quote]ledvarnis rašė:

Nebandei suderinti poleznoe s prijatnym ? Mirkt … tobish, nusineshti bliuda salotu i lova NekaltasNekaltasCha chaCha cha Girtas
[/quote]

Jatkau! ApakęsPavargęs Nesumįslijau.Drovus Ale kaip tadum suktis reiktų? Jei salotų bliūdu apsivožtai - knarkimo nesigirdėtų.Žliumbia

Ash tai manau taip: bliudu apsivozhus, knarkimas gal ir pritiltu, bet…

  1. Igytu kraupiai zhavia burbuliuojanchia tonacija Gerai GirtasGirtas
  2. Ishkvepimo momentu galetum tashkytis burokeliais, zhirneliais ir kitais
    salotu komponentais Niam niam Mirkt , kas priduotu papildomo zhavesio Flirtas Cha chaCha cha

Ant pilvo, kai viena mieguJuokiasi

Aš kai užmiegu lovoj ant savo sėdmenų, tai, kaip taisyklė, dažniausiai didžią dalį miegu jau ant grindų - vis išstumia mane kas nors iš lovos už skleidžiamus garsus per miegą, kurių aš kažkodėl visai net negirdžiu!!!, jei miegu aš ne vienas… Košmaras. Ir nėra kaip patikrinti ar šitos sankcijos teisėtos.

Todėl dažnai miegu aš ant šonelio, jei tik nenoriu nuobaudų sulaukt nuo agresyvesnių panelių…

Ant pilvo, arba ant sonoLaimingas

Kaip papuola.Laimingas

ant pilvoŠypsena

Galbut. Bet man tai netinka…
Bendrai, ka sako netiesioginiai pozymiai apie mane- niekas netinka Juokiasi

[quote]ledvarnis rašė:
Ash tai manau taip: bliudu apsivozhus, knarkimas gal ir pritiltu, bet…

  1. Igytu kraupiai zhavia burbuliuojanchia tonacija Gerai GirtasGirtas
  2. Ishkvepimo momentu galetum tashkytis burokeliais, zhirneliais ir kitais
    salotu komponentais Niam niam Mirkt , kas priduotu papildomo zhavesio Flirtas Cha chaCha cha
    [/quote]

Geriausia, manau, būtų atsinešti į lovą bliūdą su raugytais kopūstais ir griūti in jį veidu.Niam niam Tiesa, kvėpuoti ne itin patogu, bet iškvėpti galima ir per kitas kūno ertmes.TūsasCha cha Tik reikėtų nepersistengti kvėpuojant, kad netektų tapšnoti.Taip

Ale užtat ir maistas, ir vaistas GirtasBaisu sunkiais gyvenimo atvejais.GeraiNiam niamCha cha

Tarp kitko ,kopūstai parduodami Maisto forume Cha cha

ant pilvo daznewsiai…nors diena tai ant nugaros , kadangi lengvew uzsimiega NekaltasCha cha