APKLAUSA: mėgstamiausias Jūsų rašytojas

O siaip daznai patinka pavienes autoriu knygos, o ne visa ju kuryba
Pvz.: Lebert’as, Tolkien’as Niam niam

Kiek suprantu, temos autorė galvoj turėjo grožinę literatūrą Nekaltas

nelabai ko gero iseitu atskirti grozine literatura nuo filosofijos…

Tu teisus. O aš eilinį kart nesugebu žvelgt iš kelių approach’ų tuo pat metuŠypsena Man iš šio autoriaus kitko reikėjo, todėl pirmiausia pavardė ne su filosofija susiasociavo Šypsena

Hemingvejus…

vaje, Voneguta pamirsau!

LT - Sruoga
FRGN - King
Gerai

J.Fowles ir man labai patinka Taip

Man labai patinka Stefanas Cveigas, Remarkas, Bachas, Dž. Selindžeris ir dar daugybė kitų, visų neišvardinsi…

Kazkada buvo Hemigvejus, veliau Remarkas, dar veliau - Dostojevskis, Hesse, Irise Murdock… Dabar net nezinau… Gal tokio vieno super megstamo ir nera. Yra tiesiog daug labai patikusiu knygu.Gerai

Šypsena

O man tai J. Biliūnas iš lietuvių rašytojų.Na juk žinot,"Kliudžiau", "Brisiaus galas"…Truputį liūdna Liūdnas , trumpa, bet įtaigu ir tikroviška…
O iš užsienio rašytojų tai labiausiai O.Wilde’as.

S. Rushdie, H. de Balzac, G. G. Marquez, J. Fowles, O. Wilde - šitie autoriai įvairiu laiku buvo "mėgstamiausi" ir liko labai mėgstami Šypsena.
O kai norisi tiesiog užmušti laiką, skaitau detektyvus, dažniausiai rusiškus iš ineto, pvz. B. Akunino ar kokių moteriškių parašytus taip vadinamus ‘ironiškus detektyvus’Šypsena.

O aš negaliu gyventi be Kortasaro, Henrio Millerio ir kitų XX amžiaus pabaigos drąsuolių Šypsena

jei trumpai M.Ivaskevicius, A.Skema, jei dar paklaustum apie poetus, tei pasakyciau A.Macernis,Jonynas, S.Geda.
gal dar prie rasytoju Broliai Grimai kai naktim nesiniega, o ir galvoti nesinori…tai tiek ciao Labas

Dažniausiai paskaitau Vyt.Mačernio sonetus, trioletus.

Milleris nieko-rase daugiausiai apie svarbiausia dalyka gyvenime-sexa.Saunuolis.Bet kas tie kiti drasuoliai?

A.K.Doilis ir A. Krisiti. Geresniu detektyvu neteko skaityti Ne

hm…s. bodleras, l. d. - miro (jos kurybos galima rasti bangoje…)…

o as dievinu Exupery ir Macerni su Marcinkevicium, o tada jau galo nera…Girtas

E. Kaleda, E. Malukas