apklausa! Kuris is tevu Jums labiau prie ?

mama

i love u mama
and i hate my father!!!

Abu WIENODAI!!! Širdis

1.Teva

  • su abiems buna piksciu
    2.Mama

Savaime suprantama,kad mama LaimingasDrovusŠirdis!!!!!!!!!
Mano tevai issiskyre,bet del to kaltas tik tetis…O uztai jis yra Blogai ir as jo Sudužusi širdisWAT.

o pagal ka sprendziasi tokia lygtis?
abu tewai manim ruinasi ir abiems gana px kokie pazymiai, kol nepasakai, jog is lt klb 6 isvede… o del viso kito… tai kone laisvas paukstis… gal pats subrendau ir nesmerkiu ju uz tai, kad jie manes kurnors neisleido ar pan.

abudu wienodaj Drovus

Abudu Taip

Seip abuduGėlė bet labiau linkstu prie tecioNekaltas

abu as meeliu… Tacew kartajs boona situacijoo kuriose labew meeliu viena, o kitose situacijose meeliu kita…

teti labiau mylejau nuo waikystes, nes tetis mane ir sese labiau mylejo, nei mama… nzn, gal tik man taip atrodo, po tewu skyrybu ash gywenau pas mama 2.5 m., bet priesh 0.5 m.persikrausciau pas teti. Labai ji myliuŠirdisBučkis

Abu vienodaiŠirdis,nors aisq visko pasitaiko…

abudu vienodaiŠypsena bet sirdele linksta labiau prie mamos, nes ji ne tokia griezta Apkabinimas

Tik truputuka labiau myliu savo mamyte!Gerai

Abu beveik vienodai, bet trupineliu daugiau teti Laimingas

…o mano abu tevai labai nuostabus ir as juos labai labai myliu Šypsena…nzn, ar galetu but dar geresni santykiai su tevais, negu yra dabar Mirkt

Abu tevus vienodai myliu…bet Gal Teti labiauŠirdis,tikriausiai todel , kad grizta tik savaitgaliais ir greit pasiilgstuFlirtas

Su tavim visai sutinku, man ir taspats!

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Man ir taspats!
Laimingas

nznw, negaliu tajp imt ir pasakeet,. abu Širdis
su mama lengwiaw susitart kad qr ishlejstu ir shiajp ji dawgiaw supranta apie jawnimo linksmeebez nej tewaz Šypsena uzhtat tewaz mane labahj Širdis ir eera labahj geraz man, uzhstoja priesh mama, nes ji labiaw meeli jawneli broli Piktas ir galboot del to, kad labaj ilga lajka ash jo nemataw,… 3-6 menesius Liūdnas ex,… wistiek ash juos laabajh ŠirdisBučkisŠypsena