apklausa: koks tavo megstamiausias kada nors matytas filmas???

balck howk down
fast and furiuos

Mano mylimiausia American X- istorija

Manyciau “The Matrix” ir “Shrek” Gerai

ir prie situ nerealiai geru filmu reikia prideti GLADIATORIUS

kaip megstanciai geras masinas ir greiti,tai man geriausias filmas yra "greiti ir isiute"

kam patinka filmai su gera muzika,daug nigeriu ir geru toosu,patarciau paziuret filma "pasilik paskutini soki".taip pat ten yra siektiek meiles tarp baltosios ir neegerio,ir panasiai,tikrai idomus filmas (Y)(Y)(K)

Amerikos istorija x GeraiKietasAlus

is tu filmu, kuriuos as maciau geriausias GLADIATORIUS Šypsena

Taip

o man tai rusu filmas sibiro kirpejas, tikrai geras filmas kuris mane suzavejo Gerai ir juoko ir Liūdna buvo beziurint si filma.

pirmiausia - ziedu valdovas. sia ziema bus antras filmas, laukiu nerealiai
po to eina gladiatorius, 4 kambariai, dogma…

The Matrix Gerai Gerai

Pirmoji nuodeme visnas is geriausiu filmu…Šypsena Ir meiles daug. Po to dar Gyvenimas yra grazusŠypsena

Natural Born Killers
dogma
shrek
gladiator
savin private rian
black hawk down
behind enemy lines Cha cha
ir dar beutiful mind

Aj kazkodel pirma mintis daba showusia i galwa- tai senos rusu komedijos, kurias drasiai galima vadint klasika Šypsena

As neturiu vieno megstamiausio filmo, ju yra daug. Ir kiekvienas kuo nors labai patinka. Cia tik keli, kuriuos greitai prisiminiau:
Green Mile, The Lord Of The Rings, Ice AgeGerai, Saving Private Ryan, Shrek, Gladiator, Braveheart, The 13th Warrior, Fight Club, The Matrix, The 13th Floor, Platoon, Titanic, American Beauty, The Sixth Sense, Romeo and Juliet, Pulp Fiction, Forrest Gump, Groundhog Day.

1.Geriausias rusu filmas: Sibiro kirpejas.
2.Geriausi koviniai filmai: Matrix (of course), Piko valanda2, Melas vardan tiesos (ar kaip ten ji lietuviskai), nu ir zinoma visi Jacie Chano filmai be jokios konkurencijos.
3.Geriausia komedija:nu beveik visos broliu Fareliu filmai, nu ir zinoma L. Gaidajaus.Cha cha
4.Geriausia melodrama: Gerasis Vilas Hantingas.
5.Geriausias nuotikiu filmas: Indiana Dzouns visos dalys
6.daugiausiai babkiu surinkes *****as Titanikas
7.Nu ir geriausias specefektu filas: Spider-Man

nors jau tą patį rašau antroje temoje, bet Pakvaišę dėl Merės bei Juodojo vanago žūtis. Abiejų scenarijai cool, o BlackHawkDown tai išvis užveda!Gerai

Dar nedaug tu filmu maciau per savo gyvenimeli, bet iskirciau tris:

  1. "Pasilik paskutini soki" (cia visai nesenai maciau)
  2. "Paselusios kojotes" (labai cool muzika jame ir garso takelis dieviskas)
  3. "Apsestieji" (cia dar vakar maciau…siaubakas. Jega)

pritariu 100 procentu GeraiGeraiGeraiGėlės