Apie viska pagalvota

Nakčius amerikonų nebenori, o man kaiptik atrodo, kad po 300m 90proc., kad eis vėl amerikonas Cha cha tik su didesniu varikliu kokiu Cha cha jau vis pasidairau į 300c ar magnumus su 5,7 hemi Ufff

i.talpix.lt/wdWjt.jpegČia kampas matosi biški to apšvietimo. Kad neryškus jis visai. Nebent kasnors ten kokius ledus ryškius sukrauna, tada gali būt ryškoka Cha cha

Turiu fetiša ir aš amerikonams, bet taip niekada nenusipirkau, ir su dabartiniais mokesčiais panašu tie šansai tik mažės. Mark VIII youtube.com/watch?v=E6peWVfJyzA Apkabinimas O šiaip prie namu pamačiau SAAB 900 Turbo juoda, tai vos nepasistojo. Pavargęs Kaip jis išsiskiria iš minios, tos formos … Ufff Bet net nežiūrėjau skelbimų, jau reikėjo tokį modelį pirkti prieš 10 metų, dabar spėju be kokių 6k nėra ką žiūrėti EU. Šypsena

^youtu.be/bzFjMUKzmXs Taip Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

SAAB 900T Girtas

daug važiuot aišku gerai visokie primeros ir kt gavnaedai. Bet turint šeimyninę kelionėms, norisi kažko įdomesnio. Kabrio aišku irgi super, bet su kabrio supratua, kad reikia važinėti arba iki 11h ryto, arba nuo 20,00. DIenos metu, tai gaidys nx Taip ypač kamščiuose stovėt piko metu NeTai dabar galvoju trumpoms kelionėms iki darbo, reik šaut kokį įdomu ekzempliorių, pvz:suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=323767484&damageUnr epaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&grossPrice=true&isSearchRequest=true&ma keModelVariant1.makeId=12400&maxPrice=4000&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr =false&action=topOfPage&top=1:1&searchId=42c2ac17-127d-ce44-0344-f569c f2264a1

pries 3 metus si 900 cabrio pardavinejo uz 2800 eur, dabar jau 5500 eur autoplius.lt/skelbimai/saab-900-kupe-coupe-1992-benzinas-14193 749.html

Kad urodai man tie saabai buvo visa gyvneima Baisus

Dalyviai, kokią detalę garažiniai laiko “girgždukais” ? Paprašė draugas nupirkt jo w211 MB girgždukus gale. Cha cha

Plaukiojantis sailenblokas. Siaip jie net kataloge uzvadinti “gurgzdukais” Taip

pas mane pardavinima merse vienam gale kažkas bjauriai giržgda. Galvoju turėdamas minutę, po salono išsivalymo pasikelsiu ir pripisiu į tuos giržgdukus tepaliuko taip paprastai su atsutktuvu pritepsiu gal padės. Visus sutepiau pripyliau to tepalo - kaip girgždėjo - taip giržgda Cha chaten matyt su švirkštais leidžia ar pan. O ir reik žinot į kuriuos leisti, nes ten nesuprasi kurie giržgda.

Lietuviski remontai Taip Cha cha

SAABų ir senesnių ir naujesnių tekę čiupinėt, tai kažkaip labai nepatinka jie. Kaip ir senos volvo. Pliusas tik tas, kad labai lengvai tamsinasi langai Taip Cha cha

dr, kai mokes už 2005m 6cilindru mersą sedaną 4-5k, tai remontuosim adekvačiai, o labai tikiuosi po tų suvaržymų perekūpų taip ir bus. Bet kai nusimetinėji už 2,5, be rūdžių ± stovio - tai skaitau galima ir su tepalu girgždukus remontuot Cha cha

kojines jau pardavinėjat?

Sakai tas kur dabar 2.5k kainuoja, po suvarzymu 5k kainuos?

bet saabas tai amierikons Apakęs

dr, ne 5 o 4-5. Ir tas 2,5 tik mano parduodamas kainuoja. O šiaip, jei prasidės pardavimai ne nuo kauferio, o nuo imonės, kuri privalo suteikt garantiją + mokesčius sumokėt. Tai realiai nuo ten kokių 3k, lengva hare gali pakilt iki 4k mašina. Nes seną šiukšlę parduodant didelė rizika kad kažkas užlinks + mokesčiai irgi dasidės oficialiai perkant nemaži. O šiaip, tie suvaržymai tiesiog smugs šiukšlių senų vežėjams ir pardavėjams. Aš jau dabar atsikandau, parvarai pigų šrotą, ten viską ką įmanoma keisti reikia. O bragaus šroto lietuviai neperka/neįperka.

Rafi, o nx man ta “tarpine” tarp pardavejo ir manes, kuri pasiims 2k? Pirksiu tiesiai i frico, be perekupo dalyvacijos.