apie tuos, kurie nuolat verkslena...

Neiseina man tajp Ne

CHANEL - ne tu viena tokia - as irgi - kol galiu - tol tyliu. Mirkt

tik neįprask Mirkt nes per anksti pasensi Cha cha Cha cha

Jooo, as pastebejau, kad su tais, kurie pastoviai skundziasi, buna nelabai idomu bendrauti ir zmones pradeda ju salintis… Negerai vis del to. Nekaltas

as ir dejuoju, tik nzn, man kazkaip viesai neiseinaDrovusTa prasme, as skundziuos is dusios tik BangojDrovus O visi kiti dazniausiai nieko nezinoCha cha

cia gal tik mano nuomone, bet tie kurie taip jau labai verkslena, tai tiesiog reikalauja demesio…

na ash tuos verkslentojus vis delto susikirstyciau i du tipus: kurie verkslena jau is iprocio ir i tuos, kurie verkslena, noredami isgirsti “tu saunuolis, tau tikrai viskas bus gerai, tu susitvarkysi ir pan.”… mano vienai draugei nuolat tenka taip “ispirti”, kad eitu, darytu, siektu…Šypsena
ji tai zino, tik del to ir ateina, kad “ispirciau” Šypsena

aga… matom Cha cha
kaip kaimynas? ar visi rankšluosčiai po savaitgalio? ar jau žiūūūūūrkė namie ? Flirtas

kaimynas - apsvarsciau galimybe, kad paskui jis gali pamanyti rades sugerova, tai gal geriau paliksiu ji ramybejDrovus Radija vakar sesuo su broliu atitempe, bo suprato, kad as niekaip neprisiruosiu Drovus O ziuuuurke, kuo toliau, tuo labiau as jos noriu. Tai turbut neuzilgo jinai pas mane ir busDrovus

kokie jus visi grazus ir nulaizyti, kaip ka tik issirite sunyciai. Laizote save ir gyvenima, nuolat sypsotes stikline sypsena priaugusia prie smakro, ir ji jau net nesypsena, bet proto busena patapo. Visai kaip augalas, kuris tik saule mato, ir mirsta greitai debesims uzslinkus. Prakeikiu jus visus, banalus sviesuliai, jus laimes niekada neturit, taciau kaip aktoriai ja mokat puikiai suvaidint. Ir optimistai - dvokiantys ciklopai, kurie viena akim i saule spokso, ir ju gyvybe vien tik tam skirta. Pasprinkit saule, tie kurie del jos gyvena, tegul ji glosto jusu laibas sirdis malonumu elgetos dvasia.

graziai parasytaŠypsena

Ne neiprasiu. Juk cia bangoj tai nedejuoju … O iki vestuviu tai tyliai sedejau ir stebejau visus ir dabar jau zinau 3 zmones, kuriesm REIKIA dejuoti, nes kitaip jie patys uzsilips ant galvos… o kitiems nera raikalo nei dejuoti nei girtis, o susitinki su jais tiesiog pabendrauti ir gerai laika praleisti …
As juk nesakau, kad reikia visada ir prie visu viesai dejuoti, bet profilaktiskai kaikuriems( jau savo gimines patys pazystat…) reikia rimtai padejuoti, kad negalvotu kad jus per gerai gyvenat ir galit jiems kazkuo buti naudingi …

[quote] cia manasis atvejus
[/quote]

liauliauliau… Cha cha

Ar pats daug laimes turi? Nekaltas

neturiu, kolega… bet niekas man nesake, kad jos reikia siekti. Man gyvenimas yra gyvenimas, o laime - laikina busena. Galiu apsieiti ir be jos.
Bet speju, kad tu laimingas, daznai sypsaisi, ir toks zvalus…Šypsena

Matai, kaip Tau… chm… laikinai gerai… Šypsena O man sake, kad turiu laimes siekti, tai as, kaip paklusnus pilietis, ta stengiuosi vykdyti. Šypsena Nori, as busiu tas, kuris Tau pasakys? Mirkt

Na bet visi mėgstam tas laikinas laimės būsenas. Ar ne…Laimingas

Šypsena… kagi, buk mano svietejas… teisybes neturiu, ir visada dziugu surasti ta, kas turi trecia aki…

Visi turim trečia akį, tik ne visi ja matom…Apakęs

Tai sakau (cia as dabar uzdejes savo ranka Tau ant galvos ir trecia aki pamaldziai nukreipes i dangu):

Eik, mano sunau, ir gaudyk laimes akimirkas, statyk is ju busta Meilei, ir neverkslenk, kai pirstus prisipausi!

ko tu čia kabinėjies a? Apakęs Apakęs
ne ta koja iš lovosišlipai ar išmetė?Cha cha