apie sienu dazyma

Vrednas - tu pats vriednas, o tavo dazai da labiau. Na gal ne su sienu dazais, bet su medzio dazais DULUX teko susidurti ir paciam darbuotis, tai blogesni uz shiuos man yra tik tokie lietuvishki (berods) prieshgaisriniai dazai su amoniaku… Veee Veee Veee Žliumbia

patys geriausi dazai-TIKKURILA(Suomija) dazai HARMONY.1Ltr. apie 30lt

imho yra taip: tamsesni dazai, isdazyti atrodo tamsesni, o sviesesni, gali atrodyti atspalviu sviesesni. taip, kad pardaveju patarimas visose situacijose imti vienu tonu sviesesne yra kvailas.

tamsesni atrodo tik pirma diena,-kol isdziusta Šypsenanu blogiausiu atveju koki menesi, nes veliau visi siek tiek pasvieseja- gal nuo sviesos,gal nuo dar ko Nekaltas

Tiep… ikisiu ir as savo trigrasi. Asmenine patirtis rodo: Nudazytos sienos atrodo tamsiau ir intensyviau nei spalva atrodo paleteje jei jos negauna tiesiogines sviesos. Tiesiogine sviesa sienas “nusviesina” Antra-butina atkreipt demesi, ypac nedidelese patalpose i kitu sienu spalvas (jei jos skirtingos). Pavyzdys-mano koridorius su prieskambariu + tamsus kambariukas (be duru). Visas koridorius ir tamsiukas, isskyrus viena siena yra dazytas tokia labai labai svelnia samanine spalva, o viena koridoriaus siena-intensyvia raudona spalva. Tai vat prieskambaris atrodo samaninis, koridorius pries raudonaja siena-gelsvas, tamsus kambariukas-intensyviai zalias (pseudo electric), toliau-vos ne balta, i geltonuma, nors viskas dazyta viena sviesiai samanine spalva. Lubos. Dazyta tokia svelniai pilksva spalva, nors nudazius atrodo, kad dazyta zydrai.

kambariui gal ir ne kas, bet vonios luboms pats tas Šypsena Daziau su Decoral nuo pelesio

ziurint kokie. Eiliniai ko gero prie pigesniuju. Teko dazyt pora kambariu ir labai nepatiko, nes pernelyg greit dziusta sunku isvengt susijungimo zymes dazant gretima plota

nemanau. Realiai dazas indelyje gerokai sviesesnis uz isdziuvusi. Kiek sienu daziau, tiek dziustant atspalvis daresi sodresnis. Kai kurios firmos uz ustata duoda palete parsinest namo. Paskutiniai pirkimai buvo daromi “Geram daze”, tai imdavau palete namo (50 lt.) ir deliodavau prie sienu ir interjero iki geriausio “saskambio”. Dazus pirkau is ju ir paliko geresni ispudi nei Sadolin.

Dažiau su “Crown”, vienas minusas- paletėj mažai spalvų, tai kol išsirinkau(iš 10000 spalvininko)… Ale išsidažiau plaunamais, dabar su skuduru pereinu per vaikų nutapnotas sienas ir gerai Cha cha

manaubuvo norima pasakyt, kad 1000 spalvu pasirinkime buvo mazoka Cha cha, nes viena spalva paleteje turi ~10 atspalviu

Ot ir neatspėjot- man asmeniškai ne itin patiko jų spalvų gama(kaip PVZ- visai nėra raudonos spalvos…) Iš to 2500 spalvininko iškart sakiau, kad nėra man tinkančių spalvų, tada gavau 10000. Kažką panašaus į tai ko norėjau radau, bet ne visu 100%…

dazysiu GKP. Pasakykit man “zaliam” dazu srityje, kokius man pasirinkti dazus, noriu, kad butu: 1. kad butu galima valyti dregnu skuduru Šypsena2. kad butu grazus Šypsena3. kokius pirkti, kokia kaina uz litra apytiksliai, kiek m2 is litro nudazysiu?

ogi nueik i specializuota dazu pard. ir tau viska parinks Šypsena kaina priklausys nuo konkretaus dazo ir spalvos, iseiga taip pat. Pasirinkimas didelis: sadolin, vivacolor, imparat, rowanbest ir dar begale nezinomu Šypsena

Gal kas dazet su VIVA COLOR Dekor dazais? Ir kas ta A Baze ir C Baze? P.S. : Dekor Vandeniu skiedžiami kopolimeriniai dažai sienoms ir luboms Šilko matiškumo, puikiai plaunami ir patvarūs, tinka įvairiems paviršiams dažyti. Greitai džiūstantys, beveik bekvapiai, be organinių tirpiklių. Skirti sienoms ir luboms dažyti gyvenamuosiuose, miegamuosiuose, vaikų kambariuose, biuruose, salėse ir kt. A bazė 0,9 l / 2,7 l / 9,0 l C bazė 0,9 l / 2,7 l / 9,0 l DEKOR, A bazė 0,9l 16,99Lt 2,7l 46,73Lt 9l 140,18 Lt DEKOR, C bazė 0,9l 16,28 Lt 2,7l 39,65Lt 9l 124,61Lt

dažiau Becker dažais, jie plaunami. kaina priklauso nuo pigmento, t.y. kuo tamsesnė spalva, tuo brangesni. man dažai 57 kv. butui kainavo 611 Lt, kadangi dažiau šviesiomis spalvomis.

Vivacolor dazai nepatiko , Lyginat su Tikkurila kurie yra labai liux. (nors gamina ta pati firma)

o tai lenkiski dazai sakot, kad jau paskutiniai Š… senukai uzversti tokiais dazais, maciau siandien 10L - gal 30Lt. tai jeigu tokiais nudazyciau, tai ka nusilups glaistas ir panasiai…

apie lenkiskus nezinau, bet glaistas tai tikrai nenusilups… viena kambari dazem pigiais baltarusiskais, tai pats dazymas nera malonus, gerai apsvietus matosi visokie keisti nelygumai, kokiu nesimato nudazius brangiais dazais.

nezinau ar taip is tikruju yra, bet man atrodo, kad tie pigus dazai yra kiek skystoki, o brangesnius net atskiesti reikia, buna tirsti…praeita savaitgali daziau lubas su “vivacolor avant plus”, labai tirsti buvo, o kaina 0.9L-15,89Lt nepastebejau pigesniu Nežinau

Sveiki, Labas ieskojau atsakymo i Medijo klausima, taip ir neradau… Tai gal kas galetumet parekomenduoti sazininga meistra, kuris galetu nudazyti sienas, o geriausiu atveju, atlikti pilna buto apdaila… is anksto dekinga Flirtas