Apie senas Volvo!!!

Tai kad 240 gamino iki 93 metu o 7xx iki 91m

tai koks skirtumas iki kada jas gamino???

Dar vienas klausimelis.Ar pas visas senas VOLVO greitai nusidevi stabdziu kaladeles, nes pas daugeli girgzda.

taip pat greitai kaip ir pas visas masinasKietas

Man atrodo, kad greiciau nusidevi.

tai kad girgzda tai jau greitai susidevi??paprasciausiai atejo laikas keist ir vsio ,o kaladeles nu nezinau kaip galigreitai devetisAš nekaltasAš nekaltas aisku jeigu stabdziai netvarkingi tai gal ir eda,pas teva tai buvo vienas cilindriukas sunkiai vaiksciojo ko pasekoje buvo sugrauztos kaladeles

Sveiki visi Volvo gerbėjai!!! Šypsena
Apie Volvo, kad Jin gera mašina ir taip senai aišku… Tėvuko Volvo jau visokiais budais išbandžiau Šypsena Ir štai pagaliau atėjo ir ta akimirka kai ir aš nusipirkau Volvo! Argi gali būti geriau? Šypsena Laimingas
Mano "bolidas" Volvo 340 DL Šypsena Pagamintas Jis 1987 metais… Variklis (Renault gamybos) 1.6 D (55 AG rodos…) Cha cha Traukia tai nestebuklingai Drovus bet ne tam maniškė ir skirta Šypsena Vien žo važinėju i mokslus ir tiek… Šiek tiek su baime laukiu žiemos, bet tikėkimes užsives… Į diena prasuku po 50-60 km. Kol kas dar tik spėjau prasukti ~1500 km. bet įspudis tikrai neblogas ir manau, kad man patinka šita auto Taip
Na dar šiek tiek apie mano auto (liudnos istorijos… Mirkt ) Vnž. šita auto buvo patekus ir į avariją Liūdnas ir dar nepaisant to buvo ir nuskendus Žliumbia , bet ar tai svarbu ??? Dabar vistiek ji puikiai važiuoja Juokiasi Tiek po avarijos tiek po skendimo auto buvo gerai sutvarkytas ir dabar dėl to jokių problemų nekyla. Šia auto pirkau iš kaimyno, todėl Jis man padarė nuolaidų Dovana Liežuvis Viskas iki kol kokia dabar mano "kriauklė" yra man kainavo ~ 500 Lt. 300 Lt už auto, vairo kolonėlė 100 Lt, registravimai ir šiaip nedideli remontai ir atsiėjo tuos 500 Lt. Dar kol kas yra draudimas ir tech. apžiūra Šypsena Na tai tiek kol kas apie savo naująjį auto Laimingas
Mano auto (senesne nuotrauka, tik po nupirkimo):
http://www.banga.lt/files/content/3f7e93eeaa2c7.jpg
Tėvuko Volvo 740:
http://www.banga.lt/files/content/3f7e94564ed85.jpg
Plačiau rasite mano auto.banginiu anketoje ir t.t
Sėkmės visiems vairuojantiems Volvo !!! Labas
Žvaigždė To///Mas Žvaigždė | http://www.driven.666.lt | Taip

gal Mirkt bet negali sakyti kad nepatogu Mirkt pastebejau kad prie gero tikrai greit priprantama - pavazhinejau savishke 760 pusmeti ir jau jokios kitos auto nebenoriu Mirkt jei reikia ir prikrauti gali nemazhai o ir penkiese vazhiuoti bedos nera o ir rija kukliai kaip 2,4td ir tokios mases mashinai 8-9l mieste, trasoje i 7 isipaisho. pasivezhini kitais auto ishkart suspaustu pasijunti vietos kazhkaip mazhoka buna, o jei dar i i koki mazhalitrazha isedi tai ishvis milzhinu pasijauti Mirkt

tiesa tiesiog idomu pasidare buna vazhineja septintukai su kursyvu (italiku) parashytais skaichiais ir raidemis, ka tai gali reikshti?

p.s. pas mani 86 metu mashiniukas o 5 begis irgi mygtuko pagalba ijungiamas Mirkt

nu ka belieka tik TaipTaipTaip

malonu kad yra tokiu zmoniu kurie sako Volvo
GeraiGeraiGerai aisku ju yra mazai bet kas vaziavo tas zino jega Kietas