Apie saugos tarnybu tachkiu vazhiavima

cia diskusijos jos tam ir skirtos kad diskutuoti o ne sakyti e pamoderuok jie i ishkvietima vaziuoja!!! visi zino kad i ishkvietima, bet esme kaip jie i ji vaziuoja, su oranzinem mirgalkem o nesilaiko jokiu KET ir net sveiko p[roto ribu nejaucia.PiktasPiktasPiktasPiktas

Hmz,tai turbut skuba vaziuodami i iskvietima.Ar manai,jei ten turi atvaziuoti po 20 minuciu ???

man px kur jie skuba jei ash einu per zalia shviesa ir ish uz posiukio ishlekia saugos tarnyba kad net gala uznesa ir lekia per raudona ir per zmones net nepasignaline taj jau yra ju problema, tegu bent kiek susimasto ir apie zmoniu sauguma o ne tik apie kazkokia dezia kuri rodo televizijos laidas ir yra vagiama, manau kad daug svarbiau yra zmogaus sveikata nei 800lt kainuojantis telikas. sveikatos uz jokius pinigus nenupirksi!!! ir sakikit ka norit, viskas turi buti sveiko proto ribose. dedu tashka shitoje temoje.

O,kai lekia policija ??? Tada viskas galima.

P.s Ir kas tu toks,kad nurodineti kada bus taskas,o kada ne.Ir isvis sveiko proto zmones britvu neperka ir kiekvienoje temoje Piktas nedelioja.

Zakas tai manau tu niekad ant moco nesedejai. Sakai tik sveiko proto zhmones neperka britvu. O gal sveiko proto zhmones, kurie perka ar bent svajoja apie motocikla?

Gal nenukrypkime nuo subject

ka chia besigincysi zakaiCha cha priremiai mane i kampa, tu teisus visais aspektais ir visomis prasmemis xe-xe-xe-xeCha chaCha chaCha chaCha cha blinBaisuBaisuBaisu - Cha chaCha chaCha cha
gal jau dabar duosi leidima deti tashka shitoje temoje??? pleaseBaisuBaisuBaisu

Jei zinotum kas yra Net Etiket,tai tokie klausimai neiskiltu.

Man kartais atrodo,kad pavydi mergaites vienos kitoms,kam gali nepatikti balti dantys,kuriuos pamciusios iskart moteriskes uzsipuola kita bobele kritikuot,kad sypsena kaip barbes,negi graziau pagelte dantys ir t.t? Suprantu,kad visi turi skirtingas nuomones,parasai savo nuomone,pasakai ir gerai,bet kad kas antroj zinutej det tokius Veee,tai nzn…

Faina… Šypsena

mda linksmai eikit mushtis Liežuvis

KillaHBaBe: nu prie jos muzkos style’o - jo…reykia… BET kai kam nepacinka tokios, kurios prisideda tonas makiazo del to, kad joms parodytu vo- Gerai… ay krc…visi mes turim savo nuomones… taip, kad jus cia dvi nepulkyt vienos… ji pasake savo nuomone ir viskas, o jus cia kabinejates…

LiTTleG tai ash perskaiciau kai ji tau sake kad nemirksetum ir spec aki mirktelejau Mirkt JuokiasiAinM_robke tas ir yra kad man ji nelabai patinka… nei muzika nei shiaip, tiesiog ji turi graziai atrodyt! tu taip nemanai?? absurdishki komentarai… savsem be reikalo!

seip as buciau nekomentavus… ir varius toliau ziet visas photkes, bet kai 2pries1 tai supykau… KillaHBaBe>jei tau patinka tokio stiliaus muzika, ji pati ir t.t., tai mokek priimti kritika is kitu, o galiausiai tu gali nekreipti demesio… LLII-nemoksa - yra tox dalykas kaip tolerancija… LittleG - tavo gluminantys komentarai gali yzeisti, sugluminti ir tralialia… taip, kad reik but supratingai Cha chavuot…

KillaHBaBe>Tuoj parasys ,kad nemirksetum cia jai Juokiasi Juokiasi

LLII-Nemokša! geriau kad ji butu susiraukus ir susilenkus? jeigu tu tokia, tai nereishkia kad ir kitos tokios turi but. tave matytu visas pasaulis tu nesishypsotum? nebutum ishsitiesus? krc vaike nusipezejai… o jeigu atsibodo tau jos fotkes, tai nx ziuri? ir nx komentuoj? toki komentarai kaip tavo niekam neidomus… taip kad saulyte daryk ishvadas be reikalo kritikuodama kitus! Mirkt Laimingas

man patinka mirkset… Juokiasinemaciau zmogaus kuris nemirksi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

LittleG nemirksėk chia jei man sakai;V komentuoju kai noriu o ne tam kad perlu uzhklat Liežuvis bent shiuo metu Nekaltas

nu kas kad ji grazhi bet chia labai dirbtine ir jau tiek jos foto prigroosta kad uzhkniso Liežuviso chia tai kaip per Miss pasaulis rinkimus ishsilenkus ir shypsna kaip barbės Veeepvz grazhi yra Gwen ish No doubt bet surask bent viena komentara kur rasheechew kazhka tokio kaip kad " Blogai" Nekaltas

o sita yra nebloga. siaip pastebejau, kad mergos kartais is pavydo raso kad negrazu kada buna grazios bobos nuotrauka.