Apie paprastus dalykus: kur perkate patalyne arba medziaga jai?

ka reishkai pilnas komplektas? Mirktman paklodes nereikia - su gumom atskirai p[irkta visada geresne. man reikia 2 pagalves standartines + kaldrai ivalkalas 200x220 gausi GRAZHIA, ne turgine (kur su tikrgais arba apgailetinu spalvu gelem), uz 29?? nemanau Cha chamano poreikiams, be paklodes (kaip kazkas jau sake) Maximose su jau patenkinamu rashtu/spalvom jau uz 80Lt galima rast. o paskui jau pagal poreikius - satinas ar papratsa medvilne Mirkt

Iš Kauno verta nuvažiuoti į Alytų, į Alytaus tekstilės firminę pardoškę. Esu važiavęs - tikrai apsimokėjo ir tikrai radau tai, ko ieškojau. Pardavėjos dar gyrėsi, kad ir Vilniaus prikėjų atvažiuoja. Tiesa, ten kažkokios reorganizacijos, nežinau ar dar veikia ta pardoškė, bet, išduosiu baisią paslaptį, jos telefoną rastum telefonų knygoj.

o gal kas zino kur Vilniuje galima silkine patalyne nusipirkti? nei Jysk, nei 1000 ir 1 nakty nera… is anksto dekoju

medvilnine pirkau SBA balduose (Vilniuj) ten toks skyrius yra (kur indai gal kartu?) Tai 215x240 uzvalkalas kazkur lyg 39 Lt, o pagalvems atskirai komplektelis is 2 vnt (nepamenu kiek kainavo) ir dar galima buvo pasirinkti pagalvems is dvieju dydziu. Ta patalyne lyg tai Klaipedos gamybos. Spalvos ne mandriausios (bent jau man reikiamo dydzio), bet uz turgines geresnes Šypsena

alytaus produkcija yra, man rodos ,keliu rusiu- prastesni apie 30 Lt, o geresni apie 80Lt- buna ivairiu spalvu ir ne tik su gelytem Šypsena

Dar kraicio viso nesudevejom Cha cha

Mačiau “Maxima bazėj”, bendroj salėj

Turiu 3 komplektus iš Hobby Hall (porą vaikiškų ir vieną suaugusiems) - tikrai kokybė liuksinė: tvirta medvilnė, ryškios neblunkančios spalvos. Gaila, užsilenkė Hobby Hall Lietuvoj… Alytiškė nebloga, bet nuo daugkartinio skalbimo labai suminkštėjo, dabar jau toks plonas skurliukas pasidarė… O kiek kainuoja patalynė ‘1001 nakty’?

kazko abejoju, ar Maxima prekiauja tikru silku… Greiciausiai atlasine…

Tai aišku, kad ne natūralaus šilko, kiniečių siuvimas. Nepirkau, bet atrodė gražiai.

Nu bet gi čia sintetika, negi malonu tokioj miegoti?

Na,ten nera ji pigi.Jau senokai buvau,tai ir kainu nepamenu Šypsena

geriau pasakykit kur gauti nestandartinem pagalvem uzvalkalu Nekaltas nes dabar pilna pailgu pagalviu, o uzvalkalai tai kvadratiniai 80*80; 70*70, 60*60 ir pan. Nekaltas nes kai paskutini karta ieskojau tai susiradau uzvalkala 40*60 vieninteli toki ir pagal ji pagalve pirkausi Kanda

nestandartinei patalynei - tik siūtis, nes kitai sunkiai ką rasit Nekaltas

Pries pora metu radau Karoliniskiu turgelyje nestandartinius uzvalkalelius pagalvei.Tai visus ir nusipirkau Šypsena Baltarusiu gamybos Šypsena

tai as irgi galvoju, kad jei nusipirksiu pagalve kokia 40*70 tai pirkti uzvalkala 70*70 ir dali jo nukirpus susisiuti Nekaltas

Taip