Apie krootine..

krista21-as rengiuosi aptemptais rubais Taip as vaikstau nuogu pilvu Taip liemeneliu yra visokiu-tas tiesa Taip
zinai, jei mano svoris butu apie 70-90kg, liemenele rasciau nesunkiai. dabar jei prisireikia naujos, pradedu ieskoti pries pora savaiciu-manai taip lengva?
manai imanoma uzsiimti visu sportu kokiu tik nori? pasakysi-taip. as pasakysiu-ne. pvz apie begiojima net nemastau, nes kad ir kokia liemenele detumeisi vis tiek vibracija yra-kai didele krutine atsiranda strijos, jinai pasmunka zemyn ir atrodo nekaip Nežinau

nesu mergina ir neturiu didelių/mažų krūtų. o vat kaip vyr lyties atstovas galiu pasakyti - kad ne krutų dydyje yra pac gazas. o tame kaip mergina jas pateikia. viena turi jas puikias ir slepia ir atv. beto pažystu pora mergelių su ganėtinai maža krutine - kažkaip man tai nelabai rūpi. ne su krūtimis bendrauju Laimingas. ne krūtys pasauly suka galų gale. beto, vyrai žiūri pirma į akis, o poto į krūtis Mirkt
aukščiau nosį. tai ne problema. būdama vyresnė ir per didelį karštį rinksi pliusus savo naudai Taip
aišq ir aš norėčiau pamatyti tavasias, bet nebūsiu įkirus Angelas

ps: po gimdymo, ir ypač maitinimo krūtimi, krūtys padidės

Na tajp tame tajp pat yra minusu! Tikra tiesa jog nera idealu! Bet wistiek nemanaw jog delto wertetu sawe nuwertint! Nemanaw jog tu tajp daraj bet yra dawg kitu!Drovus

sekmes ieshkant sprendimo Gėlė

implantai ir tik implantaiCha cha
o šeip yra daug žmoniu kuriems patinka labai maža krutine, aš net turiu pažistama, galiu tau duoti jo telefona.Kietas

Mataj sakaw newerta del to krimstis! Su implantajs newerta o naturaliai nelabaj imanoma tikintis geru rezultatu! Suprantu kad taw taj lb swarbu bet… Juk niekas del mazos krutines tawes nesmerkia! Labew sawim pasitikek ir wiskas bus shawnuApkabinimas juk esi simpatiska panele wisi Vyras juk bendrawja ne su tawo krutine o su tawim ir pamatysi kiek yra wajkinu kurie bus su tawim ne del krutines! Cia sawotiskas priwalumas sakytaw! Gali lengwaj atsirinkti ir bendrawt tik su protingajs ir tawes wertajs waikinajs! Juk swarbew ne iswaizda! Beto newisiem sexy didele krutine gerew maza bet grazios, tajsyklingos formos! Juk nelabaj ir trukdo kad ir sportuot ar panCha cha Labas

Neuzpyk, SapnuPiemenuke, bet PIRMIAUSIA Tau reikia nosies lyginimo+mazinimo operacija daryti Taip

sorry, kad ne i tema, taciau svarbiausia ne dydis, o grozisGėlėDrovus

Noreciau jas pajust savo delnuose

Atsiprasau, bet prie ko cia mano nosis? Ar as kazka klausiau sioje temoje apie ja? Ir is viso… ar as bent apie kokia nors operacija snekejau? Ka?Mirkt Mano nosis labaij faina, ir net nebandysiu kazka keisti joje…

Šypsena

lygiai taip pat turetum sneket apie savo krutineTaip

Va taip buna visada…jei tiesus plaukai, norisi garbanotu, jei trumpi-ilgu, jei akys rudos spalvos, tai butinai norisi melynu, na o jei krutine maza-norisi didesnes.
Tu turi piemenuke problem su maza, o as su didele, gal keiciames abi patenkintos liksim…

Gerai teisingas poziuris.
ne dydije esme. esme zmoguje.

tai reikėjo tokią nuotrauką įdėti kur kur matytusiNekaltas

atsiplasauw bet niekuo nezeenauw … Drovus

[/quote]

gal esate girdeje apie kokius nors vaistus… priemones… ar masazus, kurie gali padidinti krutine…? Nesiulikite implantu, nes as esu pries. Su jais galima dar daugiau susigadinti organizma… arba isvis netekti ir tu turimu krutu…Liūdnas

[/quote]

Valgyk daug bigmac’u - atsikratysi ne tik ploksciapapystes bet ir siaurasiknystes ir kitu tragediju. As nors ir ne pana - galiu uztikrinti - veikia. Ir nereikia jokiu implantu - tikra nesamone.

reik daug zalios teslos valgyt Juokiasi

nu bet jew aciprashow…Baisu
o kur pagarba zhmoguj???Pavargęs
gal pirma pats y veidrodi pasiziurek, o poto cia apie kitus kalbek…!!!
jeigu jai trukdo krutine, tai vadinas kalbama apie krutine…
apie nosy cia nei zodeliu nebuvo uzhsiminta…!!!Kanda

[quote]naa… jei tj tikraj didelis kompleksas net nzhn kokia galetu buti ishejtis… Nekaltas

mano krutine tajp pat nedidele… o ir nieko Drovus~~

nekompleksuoju… LaimingasŽvaigždė~~

tiesa pasakius, kartais mazha krutine daug geriau nej didesne… pagalvok, kokia grazhi jos forma bus kaj tau bus 40 metu LaimingasŽvaigždė~~

ooo tajp pat pasizhiurek i visus modelius… dazhniausiai krutine mazha… vadinasi daugiausia drabuzheliai kuriami butent tokioms apimtims… Drovus

neturetum del to jaudintis… ish tiesu… TaipGėlė~~