Apie ka jus pirmiausiai pagalvotumet, jeigu jums kas nors i galva iremtu revolvery (zinoma tikra)?

Rasau kaip noriu ir prasau nesikabineti prie smulkmenu tamsta. Tavo zodziuose taip pat yra tam tikru klaidu jai ka. Kad ir zodis "Lietuviskai". Blogai

Bandyciau greit sumastyt zodzius,kurie paveiktu ta zmogu ir jis nesautu Nekaltas

Manau tik po to ivikio zmogus gali atsakyt i si klausima na jei kas irems ir liksiu gyvas butinai papasakosiu Laimingas

Siaip tai net neisivaizduoju, kai tai atsitiktu tada ir suzinociau ka daryciau ir kokios mintys pirmausiai sautu i galva… Šypsena

Tikriausiai pagalvociau "o welnias ,tokia jauna ir jau greit mirsiu" Žliumbia Žliumbia

jo…ash ir pamastychiau ir kodel man ?.. dar tiek padaryt norechiau, o jau matyt reix mirti… gaila bootu… Nekaltas ir baisu …

Bet ne tokios durnos klaidos Baisu
O tavo zodis parasytas ne su klaida o specialiai, kuo mandriau ania?

Ai krc. Turbut ir lietuviu mokytoja neprisikabintu jei tu taip parasytum Cha cha Bučkis

Mane niekas dabar lietuviu kalbos nemokina, tai ner del ko jaudintis Labas.

Pakeiciau temos pavadinima…
Nu man buvo toks atvejis…
galvoju vsio o dabar tai vsio… jis girtas, naktis mane uzhmush, mirsiu niekas nepasiges, bijau MAMAAA, ka daryt… reikia begt… ir kai nesiau y kojas, gerai kad nenusove Nustebęs

Laukciau kol jis isautu ir toorbot boociau soko bosenoj…
O seijp gal apgalvociau ko dar nepadariau…ar ka nuveikiau per sawo gyvenimeli…

[quote]Mane niekas dabar lietuviu kalbos nemokina, tai ner del ko jaudintis Labas.

[/quote]

Aaa Nu tai sorriux jei ka Mirkt

"Ar dabar ta vieta, kai turiu spirti jam i kiausus?" Cha chaMirkt

Joo panasiai Cha cha EuroGirl tu ne filmavimo scenoj esi Cha cha Bučkis gali laisvai spirti.

Aaa Nu tai sorriux jei ka Mirkt

[/quote]

Nieko, atleidziu Gėlė. Cha chaCha cha

Ach ne?
Tai cia tikras revolveris?ApakęsApakęs
AAAAAAAAAAAA
Mamaaaaaaaaa
ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

Cha chaCha chaCha cha

Shalta…

Jeigu cia kam idomu, tikras ir uzpuolikas 200cm ir 110kg cia kaip pavyzdys.

Sakyciau ‘ate,mama,teti,broli,suni ir katine…Amen’Cha cha

man per velines, ar kokias cia sventes kur kaukes uzsidedi ir eini saldainiu prasyt, tai ejom su draugais ir priejo 2 baxurai ir sako duokit saibas, isitrauke sautuva(tipo kaip medzioklinis ar dar koks ilgas) ir i galva man nutaike, nzn ar tikras ar ne, buvau gal ~2-3 klasei, tai nx pasimeciau, draugeliai kaip mergos isilakste(nu kaip ir minejau 2-3 klaseŠypsena) o as likau bet paleido, taip ir nesupratau ar tikras ar ne, o jausmas tikrai zebaCha cha Nieko gero nespejau sugalvot tuo momentuCha cha

juoda katyte: Kaunas yra KaunasCha cha wazap girl?Bučkis

jei nusaus ar gerai plaukai atrodys? Juokiasi joke… Juokiasi hm… nezinau… em… tikriausiai pagalvociau kad jei nusaus. kad iskart, kad nereiketu kankintis… nepernesu skausmo…