apie GPS kainas USA

Nusprendziau ir as isigyti GPS imtuva, perskaiciau visa info, kuria radau ir iskilo tokiu neaiskumu:
ar man is waas funkcijos bus kokios naudos, ar ji veikia tik USA;
ar DGPS lietuvoje veikia;
kazkur maciau, kad tipo reikia paciam nusistatyti auksti ir jeigu jis netikslus, tai gaunamos dideles paklaidos, ar tai tiesa?
Kadangi Lietuvoje is GPS su zemelapiais naudos nera labai daug, tai nusprendziau rinktis is Garmin Geko 201 ir Garmin eTrex. Kaip manot kuris is ju geresnis, ir kur geriausia butu pirkti (giminiu ar patikimu draugu USA nera).

Gal kas patikslins, nes galiu klysti:

  1. is waas funkcijos naudos čia nebus;
  2. kad naudotis DGPSu neužtenka GPSo, o reikia nusipirktį specialų priedą, kuris kainuoja panašiai kaip pats GPSas.
  3. paciam nusistatyti aukščio nereikia. Tiesiog tu gali jį užduoti, jei, tarkim, esi ant kokio ežero ir tiksliai žinai tą aukštį. Tuomet gali pats nurodyti aukštį ir GPSas dirbs dvimačiame režime.
    4)Nesuprantu, kodėl tu sakai, kad "Lietuvoje is GPS su zemelapiais naudos nera labai daug".
    5)geriausia susirasti patikimu draugų, kurie atveš GPSą iš užsienio.

[quote] 4)Nesuprantu, kodėl tu sakai, kad "Lietuvoje is GPS su zemelapiais naudos nera labai daug".
[/quote]

Nu nzn, tada kaip yra su zemelapiais Lietuvoje, ar ju lengva gauti ar jie yra pakankamai tikslus ir ko as neteksiu nusipirkes GPS be zemelapio?

geriau parašyk, kam tu naudosi tą GPSą.
O žemėlapius galima pakrauti į kai kuriuos GPSus. Firminiai spec. žemėlapiai labai brangūs. Žemėlapiai GPSe padeda lengvau orientuotis.

Tacis sakė, kad prisirišo tuos skanuotus rusiškus karinius žemėlapius *.jpg

Kazko specialaus tikrai nereikia, naudosiu zygiams, kelionems, prisimint aplankytas vietas, marsrutus iki ju ir pan.

Vat ieskojau visa diena ir radau kazkokia parduotuve http://www.maptown.com
Ten shipping i lietuva tik 16$ ir siaip kainos visai padorios. pvz. Geko 201 - 132.6$, eTrex - 122.4$, nes visos kitos vietos kur ziurejau tai kuriam nors is situ dvieju modeliu pristatyti praso 28$-84.95$.

Tai vat gal kas susiduret su siais modeliais ar zinot kitu uz panasia kaina, prasom patarkit.

NeTacis domėjosi eTrex, bet paskui pasirinko brangesnį- į jį ir kreipkis dėl info apie Garmin. Be to, nepamiršk, kad suma viršys 160Lt, todėl mokėsi kažkiek procentų mokesčių gavęs siuntinį Liežuvis

Koks dar mokestis??? Taigi ant siuntinio nebus uzrasyta jo verte, ar ne? NekaltasNekaltas ir kiek tada mazdaug tas mokestis sudarytu?

kaip tai kainos nebus? o kaip parduos? jei vidaus rinkai, tai ir valstijos mokesčiai prisiskaito, atkreipkit dėmesį, kad beveik visos parduotuvės kainas rašo be mokesčių. ty kaip be PVM pas mus…

nu cia nuo valstijose priklauso ar uzdeda dar taxa ant prekes ar ne ir jis uz pvm daug mazesnis, lyg tai jei gerai pamenu apie 4-5%

tai ten visaip. ir 8 yr, ir 10…

1)Is WAAS dabar naudos nera, bet manau ateity (gal po metu, gal po triju) bbus…

  1. Nemanau, kad tie zhemelapiai yra tinkami naudojimui- mishko keliuku manau ten nebus. O va pakrovu tarybiny kariny zhemelapy butu labai naudinga…

Ash juos pririshau ir naudoju tik kompe- kaip juos perstumpti y GPSa nezhinau…

Žemėlapius į GPSą galima "perstumti" tik jei GPSe yra specialiai tam skirtos atminties. Ta atmintis būna maža (keli Mb), tad didelių žemėlapių ten nesutalpinsi, be to, yra problemų su žemėlapių tipais. Va mano tas bendradarbis turi Garmin Legend GPSą, kur tai galima padaryti, bet kiek pats bemėgino (net laiškus rašė gamintojams), bet pačiam niekaip nepavyko persiųsti žemėlapį. O nuvarė į Fedingą (iš kurio pirko savo GPSą), tai ten jam perpumpavo kažkokio spec. žemėlapio gabalą. Bet dar kartą pasikartosiu, kad tie spec. žemėlapiai labai brangūs.

Siunčiant prekes Lietuvos muitinė taip apmokestina:
importo mokestis +10% už sumą, kuri viršija gal 400 lt (tiksliai sumos nepamenu),
PVM +18% už visą sumą.

Taip kad atsisiuntus mažai nepasirodys, jei pirksi brangesnį daiktą. Jau geriau nusipirkti užsienyje ir atsivežti kaip "asmeninį daiktą" be jokių mokesčių.

"Highway" aš sau verčiu kaip "autostrada". Man tai kaip tik pagrindinis dažniausiai naudojamas režimas keliaujant link pasižymėto taško - eini ir labai vaizdžiai matai, kai nugrybauji į šoną. Šypsena

NiCd akumuliatorių rekomenduoju nepirkti, geriau NiMH. Visi kalba apie jų atminties efektą, bet mano nuomone tai teorinis efektas, kurio reikšmė praktikoje labai neteisingai pervertinama! Aš nusipirkau NiMH ir ant jų pakuotės parašyta, kad jos neturi atminties efekto!!!

GPSas labai gerai išves pasiklydusį žmogų be jokių žemėlapių ir kompasų. Pasižymi jame tašką (pvz.: mašiną miške) ir gali tave nuvežti bet kur. Po to įsijungi GPSą, nurodai "go to pasižymėtas taškas" ir matysi, kur reikia eiti ir koks atstumas likęs. Paprasta! Ir nereikia nieko daugiau mokėti kaip tik elementariai naudotis GPSu. Šypsena

Na bishky pabendraves su GP akumuliatoriu prekeiviu susidariau identishka vk_ nuomone.

[quote] nu cia nuo valstijose priklauso ar uzdeda dar taxa ant prekes ar ne ir jis uz pvm daug mazesnis, lyg tai jei gerai pamenu apie 4-5%
[/quote]

[quote] Siunčiant prekes Lietuvos muitinė taip apmokestina:
importo mokestis +10% už sumą, kuri viršija gal 400 lt (tiksliai sumos nepamenu),
PVM +18% už visą sumą.
[/quote]

Nu nzn, neteko dar pirkti internetu, bet tai as nesuprantu kada jie spes tiek mokesciu uzdet ir kada as juos tureciau moket. Juk as interneto puslapi jau ivedziau sali, adresa ir tt, man parode kaina ir belieka tik korteles nr. ivest ir jau per UPS ar kazka panasaus keliauja mano siuntinys tiesiai man i namus. Tai ar cia jie nuo korteles bandytu nurasyti tuos visus mokescius, ar cia tas kurjeris pas mane atvares dar prasytu???

Šituos mokesčius turėsi susimokėti, kai tau atsiųs siuntinį. Kol nesusimokėsi - negausi. Mano draugas prieš savaitę taip atsisiuntė paštu - tai nuėjo į paštą, susimokėjo muitinės nurodytus mokesčius ir gavo siuntinį. Kitas niuansiukas, kad siuntinys galėtų būti siuntėjo įvertintas mažesne suma (būtų mokesčiai mažesni), bet čia jau reikia tartis su siuntėju…

Na bishky pabendraves su GP akumuliatoriu prekeiviu susidariau identishka vk_ nuomone.