apie buti

tiesos yra…juk pagalvojus, yra zmoniu su kuriais kazkada artimiau bendravai ir atrode, kad be ju pasaulis bus jau ne toks, kazkas pasikeis, kazko truks…taciau pamenu zuvo kazkada vienas draugelis avarijoj, ish pradziu prisimindavom, po to vis reciau ir reciau, o dabar prisimenu tik atsitiktinai Nekaltas

Narkomano kliedesiaiNekaltas

Gerai tau dulke

matierelistaj ir tiesmukiski zmonesPiktas

abejoju ar nors vienas sioje temoje pasisakes yra narkomanasMirkt

butent ir pas musu hebroj yra kazkas panasaus…Nustebęs
kadaise buvo draugelis…visad vos ne kompanijos siela…taciau pries dvejus metus uzsimuse su britva…
na…nebeliko jo…skaudu…taciau tenka pripazinti kad isnyko zmogus…nes ir per senos habros susejimus vis reciau uz ji tosta bepakeliam( manau nereikia musu kaltinti…toks gyvenimas)NežinauNežinau

nekenčiu narkomanu…
tie lochai buvo ir bus gyvenimo nuopisos, tesiogine ta žodžio prasme… Blogai

Kiek perdaug nihilizmo ir pasisakymas nesa i savizudziu sektos reklaminiu lapeliu tekstus Cha cha Zinoma, viskas kas turi pradzia,turi ir pabaiga. O va prasme reikia susirast, o gal susikurt Taip Semes ieskant savo lightness of being Labas

nu as irgi nekenciu narkomanu…taip kaip ir alkocholiku…vagiu…prievartautoju…
tik vat nesuprantu kuom tavo sis pasisakymas susijes su tema…?

ei…nu nepazinotum tu manes tai gal ir galetum teigti kad cia as uz savizudybes agituoju…Juokiasi
anaiptol juk puikiai zinai kad ant tiek man dar stogas nenurautas.MirktJuokiasiJuokiasiJuokiasi
(beje kur tu sugebejai cia izvelgti nuoroda i savizudybes propogavima?)

Va butent, kad labai gerai pazistuMirkttaigis ir nustebino mintys tokios nekokios.
O del tos savizudybes propagavimo… na, gal ne taip palyginau Nekaltas Bet, zinai, tiesog tie irgi ten kazka apie berasmybes svaigsta, tai va ir skeliau as Taip Cha cha

o kodel gi jos nekokios jumis nuomone?Nekaltas ar ir tu esi salininke tu ideju kad philosofiniai apmastymai zaloja prota…nes ju deka kartais atrandama tiesa…taciau buna taip kad ji visiskai nepateisina lukesciu…ir geriau butu buve jos visai nesuzinot?Liūdnas

naktibaldas tawo filosofijaGerai

tu iswelgi giliau nej ymanoma pazwelgt zmogaus widuje…

Visko žinoti negalima, beekoz žmogus tik dulkė. tik mažytė dulkelė. Ir kai pataps didžiu, tai tada ir atskleis savo būties esmę

niu nzn… kazkaip nelabai man prie sirdies ka parasei Ne, per daug pesimizmo,kurio kasdien mumyse wis daugeja…negi jum tas gywenimas tox beprasmis atrodo??? hmm…

e ko cia uzrijai? ir man duok ba ziuriu gerai priot…KietasGirtas

[/quote]

deja panasios mintys mane kamuoja kai protelis buna skaidrus kaip ciurlenantis vandens upeliukas …pasirodes kaip pirmasis pavario pranasas…saulutei tik smarkiau sniego kailinius ant zemeles kuno pakaitinus… Juokiasi Juokiasi
…todel ir uzryju kartais kad nuo viso to pailsetJuokiasiJuokiasi

seip gyvenime nesu pesimistasLaimingas atvirksciai…gyvenu jei taip galima pasakyti “ant viso rites ilgio…” Juokiasi
seip ir man tai nelabai prie sirdies…ta visa beprasmybe…taciau nelinkes del to parintis, kad visi sergam nepagydoma, mirtina liga- gyvenimu…Nekaltas

nagi pagalvosiu…Kietas ratai! ne ne rataiNe a! zolyteKietasJuokiasi

[/quote]

o kodel tu tokias temas iskart linkes tapatinti su narkata?Nekaltas patikek…kai ikalu ratu ar pyho tikrai ne bangoje temas rasineju…tada jau ir taip atsiranda ka veiktiJuokiasi

bl mane tai biesas ima, kai zmones spalvas mato ti narkosapne Piktas tipo visa kita - rutina, kasdienybe, pilka mase … o jus ka, laukiat, kol spalvas jumi atnes ant padeklo??? patys jas kurkit!!! Piktas

o kodel tau cia butent ta narkata uzkliuvo…juk tema ne apie taiMirkt
zinuteje kuri yra viena auksciau uz tavaja manau yra pakankama nuoroda i taiMirkt