apie <b>KTU</b> : pasipasakojam džiaugsmus ir bėdas

iki kaledu spesi???

Wtf? Ir ko cia visiems taip baisu. Ekonomikes, informatikai ir t.t. - visi skundziasi, visi aimanuoja, kiek daug darbu Pavargęs. O as dar ryt toki menka darbeli padarysiu ir viskas, lauksiu egzu…

as irgi nesuprantu ko cia taip dejuoja Cha cha
paskutine savaite…
jau neturiu ka veikti Cha cha

man tai tradiciskai savaite pries kaledas yra viena karsciausiu.
5-6 valandos miego per diena, milijonai gynimu.
turiu du kursiakus padaryt ant rytojaus Cha cha
nu vienas bus daugmaz copy - paste Cha cha
bet blin tas darbo organizavimas baigia uzpist.

uztai per kaledas bus linksma ir ramu ant dusios Šypsena

apie ką aš kalbu?Nekaltas kad du egzai jau išlaikyti liko 7!!! wtf???

Tai tau jau egzai prasidejo Apakęs, ta prasme, dauguma jau pries Kaledas ir Naujuosius? Wtf Kvankt???? Ar ne per anksti? Ir dar priedo 9 Vau!? Arba pas jus taip ziauriai, arba mes nesusikalbam Labas

Prasidėjo Taip o 9 todėl, kad gavau 3 skolas pereidamas vadybą, o po naujųjų jei neklystų liks tik 2 egzaiNekaltas

Baisu tau. Tai kiek supratau, per sia savaite dar 5 egzai laukia Nekaltas.
Man tai px, laikysiu penkis egzus, nu tiksliau visi privalomi, tik svarbiausia, kad pernelyg plesytis nereiks, kad bent petakas is kiekvieno dalyko iseitu. Nors nepasidomejau, ar yra privaloma is egzo, tarkim, 4 ar 5 gauti, ar ne? nes su mikroekonomika praeitais metais tai butinas petakas is egzo buvo, kitaip perlaikymas, o jei ir tai nepades, tai skola ir antri metai kursa kartoti, tai nzn…

Žiūrint iš kokio dalyko… Apskaitos egzo pvz gavau 4,2 max buvo 5 galima gaut ir sudeda kolio įvertinimus, buvo tris koliai vienas max 2 kitas max 2 ir trečias max 1 balas, rašiau tik trečią, tai bendrą parašė 6Nekaltas

o tokio dalyko kaip ekonominė statistika tai reikia iš kolio gaut 5, kitaip prie egzo neprileidžia, tai ką jau kalbėt apie tai kad patį egzą reik 5-takui parašyt Nekaltas

gal kas zinot kaip STASE JANUSAUSKAITE veda galutini bala?esu girdejus kad kai kurie destytojai jei bent po kablelio vienas-veda studento naudai…o kaip si destytoja daro?Nekaltas

Ratkiene ir Prasmantiene tai tikrai taip daro, o del Janusauskaites, tai irgi manau, kad taip, nes jos visos drauges Mirkt Visos desto ta pati dalyka, ir kaip supratau, vienoda vertinimo sistema turi…

oho,jega butuKietas dekui uz infoMirktLaimingas

pernai pazaide su tokiais bajeriais ir rektoratas uzriso Taip del to ir semestro rezultatu suvestiniu aversa pakeite Šypsena

Kas apie anglų ką pasakys pas Leonavičienę?Nekaltas

auuuNežinau

Na kagi… sveikinu visus su taip lauktom ATOSTOGOM!!!LaimingasGirtasKlasta

dekui sian jau atostogaujam Gerai

As jau nuo trečiadienio atostogauju Liežuvis du parašus jau turiu, dar keturi egzai sausį liko Šypsena

Vienas uz teise, o uz ka antra gavai? Gal anglu?Nekaltas

Nekaltas