Apie Autodalių parduotuves

2 Juozas
man visos parduotuvės nublanksta prieš tokią japoniškų dalių parduotuvę, esančią prieš Oksalio parduotuvę. Ten ypatingai malonus aptarnavimas tik originalios, ir dvigubai pigesnės už levas, detales.
Pateikia ma pilna informacija apie tepalų kokybę, autosporto pasiekimus, platų turbinų pritaikymą. Savo volksvagenui pradėjau taikyti japoniškas dalis vien tik todėl, kad tos parduotuvės įtin išprusęs, šaunus pardavėjas, suteikė dideles nuolaidas.

Rocco rašė:

2 Juozas
man visos parduotuvės nublanksta prieš tokią japoniškų dalių parduotuvę, esančią prieš Oksalio parduotuvę. Ten ypatingai malonus aptarnavimas tik originalios, ir dvigubai pigesnės už levas, detales.
Pateikia ma pilna informacija apie tepalų kokybę, autosporto pasiekimus, platų turbinų pritaikymą. Savo volksvagenui pradėjau taikyti japoniškas dalis vien tik todėl, kad tos parduotuvės įtin išprusęs, šaunus pardavėjas, suteikė dideles nuolaidas.

Gerai gerai baik cia kaip sakant ****avotis Šypsena
Geriau uzlektum kada į svečiusŠypsena

J.

Stengiuosi pirkti originales detales is dileriu tiesiogiai vezanciu is gamintoju, pvz. Eoltas - vaziuokles detales, KYB amortikai ir t.t.

Taciau yra tokiu detaliu, kaip vairo kolonele, tiltas ir t.t., kuriu neipirksi nauju, tad ieskai srote ir kaip taisykle nusvyli nagus LiūdnaLiūdnaLiūdna
Atrodo pakeite tilta, o tas siek tiek ilenktas…

Tepalus keiciu igaliotam Mobil atstove Lietuvoje Markeviciaus brods firma, buv. Kauno autserviso patalpose.

O siaip geriausia, kai automobilis negesta…! Be to daznai butina i viska paziureti paprasciau, nes jei buciau klauses patarimu, tai butu teke atnaujinti puse masinos… Meistru gudrybes Cha chaCha chaCha cha

Rocco>
LOL Cha cha

Detales perku "autoaibej" kartais jei kokios nerimtas gedimas, sriote ar daliu turgui,cia veiksmas Klaipedoj.Nes daznam servise kisa tai ka turi ir sako kad tai grynas ledas ir geriau nebuna.Nemegstu zmoniu kurie turi tik savo viena tiesa ir zinias visa kita ypac kas neju kakutis.Siaip visada pries atiduodamas meistrui masina i jungiu dura ir klausiu visko kas gali buti su mano masina .Jei pamates jaunesni ir kaip mano kvailesni ima kyliuoti(musu kalba tai mulkinti)tai ne jam mano masina taisyti.Turiu tokia nuomone kad nera viska mokanciu meistru.Pakaba(stabdziai,diskai,pagrind.gumos ant BMW) visad remontavau Kemi-Vezaiciuose nes vyrai zino ka ten veikia,elektra- turiu meistriuka geniju ir netingini primasto visko nuo signalkiu iki pravodkiu remonto,varikli irgi pas tokius vyrukus tik dyzeliais ir karbiuratoriais uzsiima,abu diplomuoti paprastam garaziuke dirba,Zodziu zinau Klaipedoj beveik viska taigi kam reik info kreipkites.

Juozas rašė:

Nu kad jus man skambinat tai aš žinauŠypsena
Bet man įdomų kiti ką galvoją ir kaip renkasi? Nes PVZ savass reikia brando, kitiems yra nesvarbu ka pirkti, kad tik pigiau, bet poto keikia pardavėjus, kad šlamšta pardavinėja. Nors už mgerą daikta pinigų mokėti nenori, nori kuo pigiau.Šypsena
Tai vat man ir įdomu kam ir kokie prioritetai yra skiriami žmonių.

J.

ira patarle pigus moka du kartus ir cia ira irodita jau senai
kaip lietuvoi taip ir amerikoi lietuvei pigus
ane ish mano biznjo padaro turgu visomet ir kaip nenuleidi pradeda tau hamelint , viena karta teko mentus kvest , kashkoks kaimetis ish lietuvos perdaug ishsijaute bet buvo greitai apramintas.
ash kainas visomet laikau , nes darom kokibishka darba
nors ir konkurencija didele bet mes savo darba neatidodam uzdika
uzajuciu tau jozai kad turi tokius klientus, uzjauciu visems kas turi reikalu su klientais pas kurjos krokodilo rankos negali pinigines dasekt Cha cha
vienas dalivis ish cia sake teisingai kad reike pardavineti ivaires detales nes pastebejau kad litovcas kad pigeu nusipirkt vazines aplink mesta nesuprazdamas kad benza ishvazineja ir laika praranda kol susiranda pigeu
patarceu doti koke nolaidas ant kai kuriu detaliu pavisdziui zmones daznai keice kaladeles ir tepalus , paleisk tepalus pigei tada pas tave vazjos tepala pirkt tokiu budu tu laikisi klienta savo pardotuvei
bandik dariti kuponus su nolaidom
pavisdziui zmogus keice tepalus plus perka filtra jau navaras ,
o del kaladeliu pradek diskus slifot vietoi , pavisdziui perki kaladeles diskus prashlifoji uz labai prieinama kaina
kartais verta prarast ish kasko kad atgaut kashka
tokiu budu tu laikisi klientus aplink savo ppardotuve
dek kuponus i laiktasti padarik telefone koki auto atsakova kad zmones klausitu tavo reklamas ir kokes tu turi nuolaidas kol lauke ant linijos
ko daugeu reklamos to gereu ,reklamokis visur kur galima nes ven ish draugu nepragivensi , kartais draugai knisa prota , galvoja kad draugas tai ir nulaidos isishepes lauksi
bet ira kitas dalikas kaip tau jozai bus sunku ar idomu ar tas draugas tau pades taip kad atsirink draugus kam nuolaidas dalint o ei draugas supiko kad nuolaidos nedavei tai isai tau nedraugas o tik zuri kaip tave ishnaudot

Pas zmogu,kurie ne tik kad neskiria automobiliu markiu (Jeep Liberty -amerikietiskojo, nuo Jeep Cherokee, skirto Europai, varianto), kuris net gramatishkai teisingai nesugeba suregzti zodzio (ka bekalbet apie sakini…), as niekada neiciau ir jokiu paslaugu pas ji neuzhsakineciau.

Kodel zmones bega i dideles parduotuves-jau atsakyta anksciau buvo - reklamos auka.
Kalk nuolatos i galva zmogui,kad Wash&Go sampunas yra geras,jis ji ir nusipirks.
O kaip ash sankaba kadaise keiciau? Pasiimu zurnala, vartau reklamas - O, LUK’as - kazkokia vokishka firma,grazi skambi reklama, Tanagroj parsiduoda - ir nusipirkau…

Tik po to prasidejo pazintys, patarimai-kur geriau vaziuoti,kur kokybisku detaliu nusipirkti galima su kur kas mazesniu antkainiu.
Tik po to ateina zinojimas,kad preke ivyniota i blizganti popieriu nebutinai yra gera.

Kad garsi firma nebutinai parduos kokybiskas prekes, kad jie nebutinai bus tokie saziningi,kaip atrodo - nes jie savo varda perka reklama, o mazas,smulkus prekeivis - pats kuria.

Juozai, o ish kur tu ishtraukei, Kad Kemi, Tanagra gerai dirba? Taigi jos yra uzhstatytos bankams… Kreditai iki siol nera grazinti…

Pvz VP-Market tinklas (Maximos visokios) - anksciau ar veliau - (tik laiko klausimas)- jos bankrutuos.
Daugelio manymu - jau pakankamai greitai.
O atrodytu - kaip sekmingai jos dirba, kaip prabangiai ju savininkai gyvena… Cia tik grazus fasadas griuvesiams… Juodai, kapitaliai ir absoliuciai praskolintiems griuvesiams…