Apie Auto Moto kategoriją

Tiu, xaria, mokykis poterius

Gerai, ķas norės paskambins, o siktas laivas lai eina…

Panašu, kad durdome palatas atrakino. O moderai turit dar knopkes?

Aiškinuos dabar knopkes, bet, panašu, kad moderai db kažkokias tik vėliavas prie posto netinkamo gali dėt, o pats baninimas pačioj apačioj man nepasiekiamas…

Tai tas vėliavas belekas matau gali dėt

Tai yra kažkokia galerija su keliom nuotraukom, betgi diskutacijų netgi po jom nebėra. Esmės nebėra

Siūlomos temos Tau- antakių laminavimas ir vestuvių muzikantai :smile: :smile: :smile: bled…

Vadinasis bus be moderų… kaip bebūtų, jei neatstatys atgal bangos, bent aš ty turbūt palaidosiu savo ‘namus’ ir po 20ies metų bus ir man pabaiga

taigi yra moderatoriu, kitose grupese irgi. Tu moderatorius matau, kas tau neveikia? Jeigu neveikia tai rasom jiem ir tegu tvarko. Man patikrinau tai veikia viskas.

Tai jau išsiaiškinau, kad turim naują moderą/adminą, kurio negaliu užbanint už tai, kad nė vieno dalyvio nepažįsta ir bendrauja su 40/50mečiais kaip įpratęs vaikiškai.

Bangai autobanginiai bent kažkokį, bet nešė pelną visus tuos metus? Tai, jei taip neša galvelės- na, žudykitės arba, kol dar senieji dalyviai neišsilakstė suvisam- lengviausias jums būdas būtų atgal atstatyt į senąją archaišką bangą…

1 Patinka

Grazinkit banga po velniu :smiley:

Jeigu tave trukdo, kad pasiprasiau padeti tai del taves as galiu jos atisakyti. Tik pasakyk taip. O del atnaujinimo pasikartosiu, man ir nepatiko tai. Nezinau kaip su tavim, bet su manim, kadangi seniai seniai buvau moderatorius buvo susisiekta ir paprasyta padeti kuo greiciau isivaziuoti visiems. Bet jeigu cia tokie visi banginiai dedes susirinke pikti, tai jau net ir pats nenoriu cia investuoti savo laiko ir meginti del jusu visu rasant per ta kaireje puseje suda visokius bugus ir pasiulymus tobulinti mums visiems platforma

Ne ten pataikėt, jei galvojot, kad čia kažkas kažkokius pasiūlymus išsakys kaip tobulint naujai sukurtą negyvą daiktą. Visiškai nepažinot reikia vietinės publikos tiek kardinaliai keičiant puslapį, tiek leidžiant kažkokiem vaikam spaudaliot knopkes, kurie nesigaudo situacijoje. Sugriovėt forumo struktūrą, kuri čia ir laikė metų metus tuos žmones.

Atsisakyk greičiau ir nebeknisk tu čia žmonėm proto!

Realiai kas čia buvo padaryta, tai eita lengviausiu keliu ne patobulinat jau sukurtą kodą, o visą turinį vienu ypu permetant ant visai kitos platformos. Tobulinant seną forumą tam reiktų samdyti rimtus programerius, kurie kainuoja daug. Negalit paprasčiausių funkcijų kelių patobulinti, tai palikit viską kaip buvo ir gerai, svarbu veikė viskas.

Pagaliau email gavau turbut sutvarke

1 Patinka

piktas tu zmogus, sekmes Jums visiems, atsisakau ir nemoderuoju.

3 Patinka

Tu dar palauk, cia dar ne tokiu prisilogins. Tik jiems su uoniuko emailais cia nepavyksta isiloginti :smiley:

Sitas gandonas buhalteris per visus topikus raso. Matyt koks pasamdytas akiniuotis bando prajudint sita nesusipratima.
Blet kazkokia tragedija padare nx nx.

Galima kiek tik nori judinti lavoną. Nuo to jis nebeatsigaus.