apibudinikit Lietuva vienu zodziu

Kokį samagoną? jei kokiam čigonyne gyveni, tai aišku, kodėl tokia lieva tavo nuomonė. Ir išvis, 2sk Bučkis

Tiesa pasakius ne esu is Vilniaus…O siaip visoje likusioje lietuvos dalyje isviso siaubias manau zinai apie ka kalbu,apskritai lietuva yra susiktas kaimas,vilnius nors ir sostine yra desimtadalis romos…ir karjeros galimybes manau didesnes uzsienyje,o ne lietuvoje,beto man lietuvoje nepatinka tiesio…man jinai per maza…noriu siekti daugiau…

Dziaugiosi,kad bentjau gyvenu dabar vilniuje,nuo gimimo cia gyvenu,tai ko gero vienintelis normalesnis lietuvos miestas,beto man yra galimybes vaziuoti i uzsieni nors man penkiolika buvau daug kur,visoje europoje,pamates pvz koki paryziu ar roma palyginu su vilniumi ir man norisi verkti…turiu daug galimybiu ateiti emigruoti ir dirbti normalu darba mano tevai tam pritaria ,beto esu buves ir toliau uz europos geguze varysiu i jamaica,taigi priespriesa lietuvai man tiktai dideja…kiek as daug netenku budamas lietuviu…buciau gimes kur nors pvz u.s.a. buciau daugiau pasiekes nei budamas lietuviu…taigi cia mano nuomone galite peikti mane bet as neesu patriotas as kosmopolitanas,nemegstu visko kas yra lietuviska(na beveik…)taigi galite peiti,bet manau isdesciau gerai ir turite gerbti mano nuomone…

as ir varysiu lauk is lietuvos, jei kokie egzai nenusiseksLinksmybės

litai

Šalis

Laikina Ne

kaseKrepšinio kamuolys

MANO

Lietuva

TĖVYNĖ!

merginosFlirtas

TĖVYNĖMyliu

Busi negru ciulpikas asile tu Tūsas nieks taves tikriausiai negerbia cia, tuo labiau negerbs ir svetur, taip kad ****ink greiciau Mirkt

Ciuju dar ne daugiau 15 tau? Bent pagal parasyma taip matosi Nekaltas Ir labai dziugu kad moki gerai ciulpt, eile prie taves stoves jamaikoje ar kitam gete Taip

ir taip šlykštynė ir dar gaidys. Dink lauk iš Lietuvos, kad ir dabar, gi gali koledže mokintis, kodėl tėveliai neišsiunčia dar šitos Lietuvos gėdos ten?

Dar tikriausiai neismoke visu ciulpimo gudrybiu Skaitau

ne nu pzdc kodel jus ant manes taip varote…Liūdnasas tik pasakiau,kad esu gabus keletui dalyku ir,kad man netruksta pagarbos nes man jos pakanka,o del ciulpimo tai rodo tavo pagarbos lygi,tu esi lb vulgarus,o barbe tu manes net nepazysti tai geriau nevarytum ant manes…varote ant 15mecio lb saunu…gal ir varysiu i koldedza 10 klaseje…ne tavo reikalas

O ta komentara as parasiau supykes,tai buvo gana kvailas komentaras ir atsiprasau tokio savo is dalies kaltes…

****ink tik is cia daug nesnekejes Labas Pagarbos tikrai nesulauksi taip snekedamas Špyga