Apgamai: kur kokybiškai išsitirti?

Matai, aš tą visą situaciją gerai žinau - ji mirė ne dėl to kad jai pašalino melanomą (tarp kitko, histologijos diagnozė pasitvirtino 100%!!!!!!)), o dėl to, kad jai po to buvo paskirti stiprūs citostatikai (Vinkristinas), o ji sirgo gripu. Kaip žinoma, citostatikai slopina imunitetą, ji, vargšė, gavo dar plaučių uždegimą, su kuo jos organizmas nepajėgė kovoti… NekaltasNekaltasLiūdnasLiūdnas
O į tą privačią kliniką aš nerizikuočiau eiti…

Aš kalbu dėl to, kad ji gali šiuo metu nedirbti. Šiuo atveju asmeniškumai čia nieko dėti. Jei turėtum savaitės kūdikį, ar dirbtum???NekaltasNekaltasNekaltas

Tai jau asmeniška… bet buvo periodas, kai su pirmagimiu neėmiau akademiniu ir po savaitės jau sėdėjau pratybose ir paskaitose… Maitinti į namus važinėdavau autobusu. Dabar to gailiuosi…labai pakenkiau savo sveikata.
Bet tai visai ne į temą Laimingas

Gaila, jei gyd. Bloznelytė nedirba. Ketinau kreiptis…Nežinau

vat jis mane ir operavo Santariškėse - pasirodė nieko toks Nekaltas Ir nieko man nerado. tad be reikalo išpjovė du mažus taškelius ant pilvo Liūdnas Bet užtai dabar ramu Girtas

V.Sidorovas jaunas, bet perspektyvus…Taip

o kur kreiptis tarkim Klaipedoje? Nukrapsciau as pagama ne pirma karta nes ant jo buvo spuogas, bet sikart toks is galingesniu… Nekaltas kazkaip nesmagu ne snuolat jis dirginamas o dar ant veido… ziuriu dalinates informacija bet viskas Vilniuje. kas del klaipedos? Mmmm?

bepigu vilnieciams… o ka daryt pvz. -panevezieciams…? del kiekvieno neramuma keliancio apgamo neleksi gi i Vilniu… pamenu vyrui del dideli itarima keliancio apgamo seimos gydytoja dave siuntima i Santariskes, ten apziureje pasake, kad DAR kol kas nepiktas, bet primygtinai siule grizus salinti chirurginiu budu, Santariskese to daryt neapsieme, motyvuodami, kad is periferijos operuoja TIK su piktybiniais Baisu… gal kas ka gali patarti kur ir pas ka kreiptis del apgamu PANEVEZYJE ???