apatinis trikotazas vyrams

ZZ, skaityk, ir daryk isvadasTaip

[quote]
Lyga rašė:
A sakai nusals ir nukris? Cha cha Vakaras, romantika ir bla bla bla, jis nusimauna kelnes ir ten nieko nera. Apakęs Arba - pakosi - ir nukrenta. Cha cha
Liežuvis

[quote]
kleckas rašė:
tikrai nemanau, kad reikia rizikuoti savo sveikata… Manau pasipuikuoti pries Moterys suspes, kai bus siltaTaip
o tu Lyga isivaizduok - vakaras, romantika, vynas, zvakes - jus dviese… ir jis negali…Nekoks vaizdelis…

Cha cha Cha cha Cha cha ale smagiausiai tai paciam vyrui butu stebet kaip jo “durnelis” koseja… Cha cha Cha cha Cha cha

o siaip nuo tokiu persalimu padeda “durnelio” mirkymas avieciu arbatoj arba piene su medum. Cha cha

nu, blin, moteros, zhmogus pagalbos/patarimu prasho, o jus Cha cha Cha cha Cha cha

sheip, berods utenos trikotazhas, rimtai dar gamina apatines kelnes vyrams Aš nekaltas

Arba kitas Klecko pasiulytas variantas su siltomis kelnemis, kad nesugadinti romantikos:
Atbega i pasimatyma – laiptinej nusivelka apatines siltas kelnes…po to romantika, bla bla bla. Po to ryte isbega, apsimauna laiptinej apatines kelnes. O jei kokia smalsi kaimyne pamatys kaip is kramtomos gumos reklamos? Cha cha

ha ha, nu ibitute guzikai, nebegaliu Cha cha Cha cha daugiau zinosiu, kad ji reikia mirkyti piene su medum Cha cha Cha cha nu ir pamislyk tu man sitaip Cha cha Labas

ismirkai arbatoje ir kur ta arbata det?Apakęs mylimajai sugirdyti, kad labiau myletuApakęs

Nesuprantu: ar tu kojas nori apsaugoti, ar tarpukojį?
Jei tik tarpukojį, tai sprendimas elementarus: paiimi vilnonę kojinę, viską ten sutalpini, paskui triusikus užsimauni, vėliau džinsus ir kojines ant kojų bei batus…

O prie ko čia tos apatinės kelnės Ne nesuprantu…

siaip reikia Utenos trikotazui pasiulyti siuti nauja apatiniu vyrisku kelniu serija specialiai romantiskam vakarui… su kokiais vyriskais neriniukais, kutosiukais, kailiukais ar bent geleziniu raumenu imitacija… na kad negeda butu vyrui paskui kelnes nusimauti. Cha cha arba su sirdutem tiktu manau… visos moteros susileistu nuo tokiu vyro apredu… arba moteros, ko jus negalite numegzti kokiu vilnoniu apatiniu kelniu vyram? arba bent koki kapsheli svarbiausiajam organui. na kad vyras galetu ji uzmauti kaip kokia kepurele ir gale susiristi. Tik reiketu megzti ta kepurele is ganetinai elastingu siulu, kadangi galimi tam tikri nepatogumai neplanuotos erekcijos atveju.
Taip kad, moteros, jei jumi svarbu jusu vyro linksmakocio gerove, prasau nesedet bangoje o kibt i virbalus ir megzt seksualiasias intym-kepuraites.
Cha cha

Nu bliamba problema niekad nesalo tarpukojis ir nesals jei su kelnem vaikstai ir trusiaisCha chaCha chaCha cha O Iseitis paprasta jei aceit sala nesiok striukes kurios zemiau klyno arba paltus ir viskas …Labas

o as tai dar ir nuotrauka tokio daikto kazkur esu macius Cha cha, nu maz ir prisiruosiu Cha cha o jei ne,tai reiks sex-shopan uzsukt,maz panasiu dalyku turi
oi ciut nepamirsau Bučkis Bučkis tewuk, man visai patiko Labas Bučkis

Va prisizvengiau iki asharu nuo jusu patarimu…Cha cha Cha cha Cha cha
Cia gi klausimas ka daryt kad nenushalt, nors labai idomu suzinoti receptu ka daryt kai nushala Šypsena Liežuvis

Virsuj kostiumas, o apacioje, sportinis kostiumas Šypsena Gaunasi Gerai

“Vzaimno”, kaip sakoma ir man malonu buvo Šypsena Mirkt

http://www.sex-shop.lt/process/page.index;menuitem.41;cid.71

RADAU!!! modelis LEOPARD manau pats tas, kad isspresti autoriaus problema Cha cha

Šypsena sudirbinetojai Šypsena tarpkojis lyg ir nesala, bet kai reikia ryte prie -15 su kostiuminem kelnem per lauka eiti, tai … arba savaitgali i miesta su aptemptais dzinsais (kitokiu gamintojai mano sudejimo zmonems negamina). As noriu atrodyti graziai, o ne vaisksciot su apdribusiu uzpakaliu ir pasivilktom sportinem kelnem. Tad ir domiuosi ar yra kazkas, kas leistu jaustis siltai ir tuo paciu atrodyt elegantiskai Šypsena

Atvykusius naujokus i rusu arktine stoti ‘seniai’ iskart pamokindavo- kai imsi apatinius, tau siulys vilnonius, bet reikalauk sildomu elektra- tie deficitas, tai nesiulo. Taigi nueina zalias naujokas pas simpatiska sandelininke ir pareikalauja kas jam priklauso. Toji apakusi- atvyko mat susalelisCha cha Is tiesu jokiu sildomu ir nebuvoCha cha

mergos, ka cia jus nezinodamos snekat. Pimpilas ir pautai yra tarp koju, todel ne taip jau ir sala. O va liazkos tai salaTaipNustebęs

Man tai tarpkojis nesala. Dazniau buna atvirksciai - per daug sila. Šypsena
Kad nesaltu kojos, turiu nusipirkes Svedu armijos kalconus, bet retai jais apsiaunu. Pernai, kai buvo virs 20 salcio, buvau kelis kartus apsiaves. Tos kelnes is grynos medvilnes, bet siek tiek juokingai atrodo. Jeigu kokia Moterys netiketai pasikviestu i svecius ir tektu nusimauti kelnes, turbut prajuokinciau su tokiais kalconais. Cha cha

nu guzikeli, as tai ne apie tokis punciaka bimbeliui galvojau, cia gi paprasti triusikai tik su kailiuku (nors ir su jais turetu but silciau) as tai mazdaug olo formos megzciau Cha cha Cha cha tik tas vietas kur o o daryciau kaip nors su vintiliacija Cha cha Liežuvis

o ten kur l tai ir drenaza reiketuTaip