Apatiniai isduoda seimininke...

tabata, cia pasiulymas susitikti? Mirkt

Hi hi o as per pirma savo karta devejau
Cha chaCha chaCha chaCha cha, tai buvo siaubingaBlogai

[/quote]

niu ash tokioj situacijoj nepapuolus…
bet pamenu,kaip mama nupirko 1 liemenukaApakęskoshmaras buwo…trauma nerealiCha cha

kaip supratau, tai balti neriniuoti arba ne nesutelpa i joki kontekstaAš nekaltas
nu ir gerai, uzhtai man tokie patinka most of allTaipTaipTaip

Ar tiesa,kad erotiski apatiniai puikiai suzadina vyrams apetita…bet veliau dideles reiksmes neturi?..

labai senai tai buwo…
o gaila …galejau ishlaikyt,kaip talismana kazkokyCha cha

Gal ash ir ishkrypes, bet man apetita sukelia Moterys, o ne apatiniai … Aš nekaltasAš nekaltas Cha cha

teks prirashyt tabatai punktaCha cha

Kartais ir as deviu baltus neriniuotus apatinius,taciau tik tada kai esu graziai irudusi ir noriu pavaidinti nekaltybe…
Gal tau nei vaidinti nereikia?Aš nekaltas

bjaurybe jai tik nori prasau…

Sudužusi širdisMoterys kurios devi baltus neriniuotus apatinius nori vyram simbolizuoti nekaltybe…

Tuomet ieskok merginos su kukliais paprastais apatiniais,nes susirades su erotiskais, pamirsi juos pagirti ir mergina gali isizeisti,nes juk stengesi del taves…

Mirkt

vadinas shis punktas man netinka,bo tikrai nedewiu neriniuotuŠypsenaCha cha
exx ir ka dabar apie mane pagalvosAš nekaltas

nius galima ir teip rasytiTaip, belekaip, tik kad ir apie baltus butu parasytaTaip, labai megstu shita spalvaTaip thanks tabata

Pagalvos ,kad tu sexi mergyte,megstanti pikantiskus apatiniusŠypsena
Liežuvis

Nepatikesi, vilkejau tais paciais kaip ir dabar. Tik tada jie maziau prikakoti buvo ir Jezui zandas neplyses buvo.

Gerai

Siaubas,tu meluoji kaip pasiutes
Cha cha

Zinome meluoju. Negi manai kad vyrai tokie nevalos? Šypsena

Jai turetum partnere,jos seniai duletu spintoje
Cha chaCha chaCha chaCha cha

Na kai taip inirtingai tvirtinai,tai ir suabejojau…
O vyrai nevalos buna retai,bet tai juk antraeilis dalykas…

Kai pagalvoju,tai balti,su daug neriniu ir mazi lyg audinio skiauteles apatiniai yra sexualiausi…Širdis