Anyžiniai saldainiai.

Ir aš labai nemėgstu. Ir tuos guminukus visus suvalgau Niam niam , tik palieku anyžinius Juokiasi Tai atiduodu močiutei, o ji savo draugui perduoda, nes jis begalooo eina dėl jų iš proto Apakęs Juokiasi

ash tj nemegstu anyzhiniu Veee Nežinau

“Rutos” saldainiu parduotuvejeNiam niam

Fe… Kai paragavau… SlykstuTaipVeeeVeeeVeeeVeeeVeeeVeeeVeeeGirtasBlogai

Niam niam niam. Bent jau Klaipėdos akropoly yra tokios parduotuvytės “Saldūs MAJAI”. Tai vat ten yra sveriamų anyžinių saldainių. 100 g kaina apie 3 Lt Mirkt

lietuvoj ;D yra visur jų pirkt ;x 99ct :stuck_out_tongue_winking_eye: 100g. bent jau šnd tiek mokėjau.

1)Kur tas visur?
2)Kaip vadinasi?
3)Kokie? (guminukai/kramtomi saldainiai/pan.)

Tai kokios problemos, jei gali gaut? Labai didelis skirtumas, kur jie bus pirkti? Nekaltas.

Uf, man nepatinka anyžiniai Veee

Panele, man regis, jūs renkate perlus.
Aš tikrai nesiruošiu pirkti jų urmu, ar važiuoti į užsienį/prašyti, kad atsiųstų, jeigu jų galima gauti vietinėje rinkoje.

Šito tamstos niekas neklausė.

yra bent jau maximose saldainių, vadinasi “aniz”, baltai žalias maišelis. jie su kažkokiu įdaru. bet kaip anyžiniai, man asmeniškai, per silpni.Nekaltas prieš keletą metų tose pačiose maximose būdavo nuostabių anyžinių ledų ant pagaliuko, bet jau kuris laikas nebematau. matyt nebeveža Užsispyręs

Ne, perlų aš nerenku. Nesuprantu išvis prasmės jų.
Iš tavo pasakymo “užsieny pati galiu gauti” supratau, kad tai nesukeltų tau jokių nepatogumų. Arba mintis blogai suformuluota, arba aš nesuprantu lietuviškų sakinių.
OT baigiau Labas.

Pati esu siu saldainuku megeja, fane ir is viso nerealus dalykas…Mirkt
Situ saldainuku dazniausiai buna (tik guminukai) bet kazkaip visada randu TOMAS PHILIPS, tiek fabijoniskese tiek zirmunuose…
Siaip jei nevengiant anyzinio likeriukoAlusMirkt, tai rekomenduoju sambuca arba Metaxos OUZO…
yra kiekvienoj pardej tiek rimi iki maxima norfa Idėja
Skanaus !!!

Pas mus kabinete (darbe) gal jau tris mėnesius pilna saldaininė anyžinių aštrių saldainių stovi. ValioAtrodo tai jie gražiai. TaipKas nežino jų skonio puola vaišintis…Cha cha