Anyta velnio pramanyta

aha, va ir man idomu…
Ar tokios ‘atramos’ gyvenime reikia?..

pasako jis jai, kad ramintusi, bet apsiramina tai tik 1-2 dienom , o po to truks uz vadziu vel is pradziu…
vyras pasikalba su ja, o po to manes praso nekreipti demesio - senas suvaikejes zmogus ir tiek … neilgai dar tai kesim - uz 2 sav kraustomes i savo butaNekaltas

Šypsenaoi o as tik galvojau, kad mnao vienos anyta tookia prietrankaŠypsenasiaip gal ir nebloga boba-nevaro nesamoniu tokiu (pabandytu…),bet jai kartai uzeina noras prigert alucio ir apskritai kai zmogus nedirba nieko neveikia, tera 45 metu tik, o jau taip tragiskai atrodo (alaus pagalba ), sneka ir elgiasi,na nesuskaiciuosis visu sizofrenijos jos priepuoliu…tai fui…
gyvenau as su ja -tokie karai budavo kad ohoho —nei velnio nenusileidau!
O dabar atskirai -tai ji net i svecius nelenda (valio!), bet vistiek skambineja ir vaikui nesamones sneka…bet man tai visai nesunku pasakyt ka as apie ja galvoju, o be to ir vyras man pritaria (tas dar gerai labai) --arba reikia taip ivykius pakreipt (t.y. iskreipt) kad pritartu…
O tokiai "Anytai" kaip Gabrielos isvis peruka nurauciau kada prie progos…bliamba mano nerveliai tai tikrai ne tokie stiprus kad tokius ispuolius kentet…
laikykites moteriskes ir nepasiduokit!!!

Siaip tiesa yra viena ir vienintele: jei tik yra galimybe, gyvenkit atskirai nuo tevu - tiek antrosios puses, tiek savu. Ir nesvarbu, ar jus tik "skudurus susimete", ar su antspaudukais pase… O jei galimybes nera - vis vien gyvenkit atskirai. Nes kad ir kokie tevai butu auksiniai, jusu antrosiose pusese jie matys kad ir menkiausius trukumus, o atsigriebt reiks jums - abiems.
As nesu karingas zmogus ir stengiuosi i anytos "issisokimus" nekreipt demesio, bet ne dienos po vienu stogu su ja negyvenciau. Jei ne viena marti bloga, tai kita… Nei jos vyrus tinkamai pamaitina, nei namus priziuri… o as is viso: vaika palikus auklei dirbu. Paskutinis lasas buvo, kai jie man pareiske, jog savo vaika !!!badu marinu, valgyt jam neduodu. Gerai, kad vyras zmogus protingas ir jiems irgi savo nuomone pareiske…
Taigi: kuo toliau, tuo geriau. Ir kuo reciau susidursit, tuo maziau problemu seimoj.

As retai maciau anyta, bet ir tiek budavo per daug. Viska, ka isauklejau per menesius ar metus, dingdavo per sekunde kai jis mate savo mamyte. Baisu Liežuvis

Ji labai sunelio norejo (nori) sau. Jau tiek kisdavosi kada ji matys vel. Mat, buvau pavogius jos vieninteli sunu. Ji niekad neskatino, kad jo nauja seima ir vedybos svarbiau negu ji. Nesuprantu, kaip ji galejo taip isaukleti be seimisku pagrindu. Sudužusi širdis

Vis sakau draugem - priziurekite, kad busimasis turi bent broli, nes tada nepavogiste anytos vieninteli suneli. Veee

As tokiu problemu nezinau.Mano anyta nuostabus zmogus.Su vyru negyvenu jau 5 metus,o su ja santikiai nei kiek nebepasikeite nors jis jos vienintelis sunus.Daznai matomes,bendraunam,padeda auginti dukryte.Taigi siame plane esu laimingaFlirtas

as visalaik buvau isitikinus kad pykciai su anyta yra tik prietarai arba atsitiktinumai, bet dabar manau kad ta problema tikrai egzistuojaTaip
pati esu draugiskas zmogus ir is pradziu anyta netgi zavejausi, atrodo visai graziai bendravom kol neissiaiskinau kad ji galvoja apie mane kaip apie super nedraugiska ir pasikelusi zmoguNustebęs pykciu jokiu nebuvo ir nera bet vaApakęs

Amerikoje daznai saipoma uosviene, nors kalbant su Vyras draugais, jie tikrai nieko pries ju neturi. O butent dauguma bedu buna su anyta. Bet moteru paciu kalte, kad kitos moters (marcios) nenori priimti i savo sunaus gyvenima… Nekaltas

Plaukai shiaushiasi paskaicius jusu istorijas.
Na ash su savo draugo(draugaujam 4 metai) mama sutariu kuo puikiausiai.As pas ja ir seimininkauju (kuom ji labai dziaugiasi).mes ishgeriam vyno buteli kai pas ja nuvaziuoju, praeita vasara kartu dviese keliom dienom vaziavome prie juros.Ir viskas kuo fainiausiai.Neseniai ji man pasake ,kad apie geresne drauge savo sunui ji net nesvajoja.
Linkiu visiems kantrybesŠypsena

joo…kad anyta velnio pramanyta,tai nebepagrindo ir liaudies ishmintis bylojaTaip

tik man baisu,kad ir mes busime anytos ir uoshvienes…Nekaltas

!!!Skelbimas;
Keiciu viena gera anyta i kita bloga bet amzinatilse.Cha cha

Ka sako sunus; jiems gi dvi artimos moterys ta pacia situacija skirtingai pasakoja. Motina gi aiskina :Žliumbiane tam as tik vargau ir iskentejau tave augindama, kad kazkokiaBaisuman akis draskytu ir zemintu, uzsipultu vos pamacius, visokiais zodziais koneveiktuŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia, bet as jau patylesiu kad tik tau butu gerai, kad tik anukeliai, angeleliai, abu tevelius turetu. ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia Ir kur as klaida padariau, kad tau, vargseli, sitaip ooooo nepasiseke (o dieve)Liūdnas mane ka tik istiko infarktas.

Panashu, kad mano ir vinis anytos vienodos Cha cha Manishke priesh keleta metu irgi tokius cirkus ishdarinedavo, tik paskanindama periodishkais matj-perematj.Koliodavo mane paskutiniais zhodzhiais, o vyrui grizhus, sakydavo, ash taip nesakiau. TReko viena karta jos tirada telefonu pratransliuoti…

Anytos buna dvieju tipu :

  1. Turincios gyvenumo vyra bei realizavusios save kaip moteris;
  2. Neturincios savo gyvenimo vyro bei saves kaip moters nerealizavusios.

Pirmosios i savo suneli nepretenduoja. Joms yra vienintelis rupestis, kad anyta pasirupintu suneliu taip pat gerai, kaip ji rupinosi juo.Tai dazniausiai pasireskia sunelio megstamiausio patiekalo ruosimo ismokinimu. beje, pagal tai ir galima atskirti shias anytu rusis. ( cia labai rimtai, isbandyta praktikoje )

Antrosioms sunelis yra vyro pakaitalas, bei galimybe bent realizuotis kaip motinai.Tokiems suneliams yra aiskinama, kad jie yra vienintele atrama, tik motina juos taip besalygiskai myles. ir tokios anytos i marcia ziuti kaip i konkurente bei sunelio taip lengvai neatiduos. Vienintelis vaistas - jaunajai seimai visikai atsiriboti nuo vyro seimos- jei sunelis subrendes. jei ne - tada jaunajai atsiriboti nuo sunelio. Labas

psichologe