Antradienio lyrika

ash, kaip atstove rysiams su visuomene, pranesu, kad musu didziai gerbiamas Lyrikas, greitu laiku isvyksta atostogu i super romantiska kelione, pasisemti nauju ideju ir nuotaiku(tikiuosi). Taigi, neliudekite, visi prijauciantys, jis grys, ir tikrai dar dovanos mums(t.y jums) savo garsiosios lyrikos perlus Šypsena

Gerbiama atstove ryšiams su visuomene, bet mes… mes negalime gyventi be Lyriko LiūdnaLiūdnaLiūdna. Kaip jis gali… palikti mus ir išvažiuoti sau pats vienas į romantišką kelionę??? ApakęsApakęsApakęs O kaip meees? LiūdnaLiūdnaLiūdna Tegu jis geriau naujų idėjų semiasi… iš mūsų… kartu su mumis Šypsena. A?

na, matote, jis keliauja… na… ne vienas Šypsena Mes juk negalime atimti is zmogaus tokio malonumo, ar ne, gerbiamas vk Mirkt Reikia tik isivaizduoti, kokiam pakylejime jis bus sugryzes Apakęs Kita vertus mes juk turime Jus ir labai tikimes, kad ir toliau taip “stengsites” ir dziuginsite mus savo(na arba skolintomis) eilemis Liežuvis

na, zmoguciaiCha cha jus fainiCha cha susitariam - as griztu po “kelioniu” ir pazadu jusm darug grazios ir nuotaikingos lyrikosCha cha

Deja, Mona, turiu tau atvirai prisipažinti, kad visiškai nesuprantu poezijos… Liūdna Ir todėl niekaip negalėsiu pavaduoti Lyriko. Liūdna
O gal tu tai padarysi? Aš nekaltas

na, matote, jis keliauja… na… ne vienas
Netikiu Piktas. Prašom pateikti konkrečius faktus…

na, zmoguciai jus faini susitariam - as griztu po "kelioniu" ir pazadu jusm darug grazios ir nuotaikingos lyrikos

Pažadą užfiksavom. GeraiCha cha Jei ką - tai priminsime…

galiu tik graziai akytem pamirkset Mirkt suteikdama Tau ikvepimo

Jo lyrika, sugryzus bus nenugincijamiausi faktai Šypsena

Jo lyrika, sugryzus bus nenugincijamiausi faktai

Pažiūrėsim, pažiūrėsim… kiek ten jis šisyk jūrų perplauks…

galiu tik graziai akytem pamirkset suteikdama Tau ikvepimo

Naa, Mona, galėsi mirksėti… Mirkt Už save neatsakau, jei suteiksi įkvėpimo… Cha cha Bet kaip aš matysiu, kad tu mirksi? Aš nekaltas Ir tau gali tekti ilgai ilgai mirksėti… Šypsena
Ir kodėl tu negali “pasiskolinti” eilių? Aš nekaltas

Cha cha Bet kaip aš matysiu, kad tu mirksi?
Aš nekaltas mmmm… dar nesugalvojau Šypsena

Aš nekaltas Ir tau gali tekti ilgai ilgai mirksėti… Šypsena

nieko, as kantrus Šypsena

Ir kodėl tu negali “pasiskolinti” eilių? Aš nekaltas
na, jeigu jau bus taip blogaj, kai niekas nelepins graziom eilem, gal ir pradesiu skolintis Šypsena

nieko, as kantrus

Ot tai sutapimas - aš irgi labai kantrus. Šypsena

KAitros isbalinta dieu drobe vel isskleista virs miesto.Vasara:virpanciu oro sluoksniu tyla,Palei namus teka apsalusi nuo karscio minia, tempdama paskui save lauzytus seselius.Minia plaukia monotoniskai,ir, ir keistas dalykas, ji tirpsta nuo kaitros ,darosi neryski,kazkaip neaiski, ,figuros slenka per daugiabalsi, svelnu uzesi ,bet visai aiskiai nepasirodo.tik kartais , kaip sustabdytu kadrus pamatai:Kazkieno veida praplesusia sypsena, lupas sudetas buciniu,zingsniui pakelta koja ,taip ir sustingusia amziams.Plaukia treciadienio laikas.Kietas