Ant ko geriausiai kimba LYNAI

pala bet po to vel apstoja kibimas? nu blyn kazkaip ash pasimeciau, juk pradeda po to kibti kazkaip birzelio pradzioje Šypsena Ar ash jau visai susimaisiau. beje ant dugniniu (sio metu) nezvejojate lynu? Nes siaip bent jau ash uzpernai tai tik su jomis ir gaudydavau, ir tuomet atsimenu per nepilna menesi virs 40 lynu buvau pagaves, didziausias buvo 1.6kg kurio nuotrauka atsimenu siunciau i Zvejas ir zuvis ar tai Meskeriotoja Šypsena Ai vienu zodziu… Girtas tai sakot jau kimba? :o) geras Juokiasi

Vėžiena- tai ne vėžiukai iš jūros, o patys tikriausi upių vėžiai. Vienur lynai geriau ima slieka, kitur kukuruza, kitur sumuštinį, o va suvalkietis (Raimis7) dubasina ant vėžienos. Va tep ir nėr ko sporinti… TaipLaimingasKietas

Raimis monstras pats tikriausias,
Lynus gaudo jis veziais,
Iki siol as nesuprantu,
Galjam stogas pasimaise?
Nauja buda jis isrado,
Bet ar sekasi daznai?

Labas

Cha chaGerai

Ar reikėjo dabar tai viešai skelbti Nekaltas Cha cha

Man tai didesnieji labai gerai kimba ant povandeninio šautuvo strėlės ir ant venterio.
O jei kalbėti apie gaudymą su plūdine, tai labai gerai yra prasirauti dugno žoles 4x4 m plote, gerai iš vakaro užšerti tą vietą pvz. jodos duonos ir varškės mišiniu, o ryte gaudyti.
O šiaip tai reikia žinoti kur jų yra ir jie kimba ant visko. Kitas dalykas ar pavyks pagauti rimtesnių egzempliorių.

O dabar jau kimba.

Aciu uz ats. Isbandysiu visus budus!

Nu tokie sliekai sutraiskitom uodegom skleidzia toki specifini kvapa. Bet kaip tu ta smeli papildavai? as ir karta bandziau bet tas smelis po kiek laiko vel pasislepdavo po dumblu

Jo smeliukas padeda, ypac tarp "akiu". O kaip su zirniais? Kiek pamenu esu pagaves kelis nebogus! Gaudziau karsius, bet pradejo kibti lynai!Apakęs

O ar viliojat lynus tais visais pirktiniais pašarais? Kiek as bandziau tai man jokio ypatingo efekto neduoda Šypsena

…aha vasara , laumzirgis gerai , tik sparnus patrumpyt reikia

nieko geriau uz slieka nerasi