ANKETA kovos menų gerbėjams ir šiaip visiems prijaučiantiems

tave ziuriu ant japoshkiu labai traukia Cha cha

1.Ar pats užsiiminėjate(-ote) kovos menais? Uzsiiminejau
2.Kokius kovos menus teko išbandyti, t.y. kultivuoti? Kik Boksas
3.Kiek laiko užsiiminėjate kovos menais? uzsiiminjau 5 metus
4.Treneris (didžiausias "autoritetas" ir klubas) pas kurį jums teko treniruotis? Vilius Kalvaitis
5.(Galbūt turit) kokių pasiekimų sportinėse varžybose? Tokiu kai laimetas turnyras ne nes nedalyvavau…o seip laimejau 2 is dvieju
6.Mėgstamiausias Lietuvos kovotojas-sportininkas? Rokas Stambrauskas
7.Mėgstamiausias kovotojas-sportininkas apskritai? Nabuchiko Takada
8.Kurios iš Lietuvoje organizuojamų varžybų jums įdomiausios ("Realios kovos", "Bušido", "Ringo riteris" etc.)? Busido Pankreisas! anksciau Busido
9.Labiausiai jus dominanti užsienio lyga/federacija ("Pride, "Pancrase", "UFC", "Rings", "Shooto" etc.)? WFI nzn ar ji dabar gyvuoja
10.Labiausiai įsiminusi, matyta kova? Takada vs Kitao
11.Mėgstamiausias jūsų kovos menų puslapis internete (http)? nezinau
12.Šūkis/principas, kuriuo vadovaujatės? neturiu

Kaip tenka pastebeti sita tema jau pabodusi ir nelabai populiari, kad ja matyti kiekviena diena su zalia strele. Siulymas gal ja paleiskit?

Žinai,labiausiai man pabodusi tema-krepšinis.Nešnekėk už visus.

PiktasPiktasPiktas

Man irgi temos apie krepšinį ir apie formulę taip sau Blogai. Bet gi negali visiems patikt ta pati sporto šaka. Nors čia šiaip visai ne tema, o tik išgalvotų anketų pildymas, nieko įdomaus.

Tai butent, kai kas tik strelikiu metymu domisi. Siaip idomus visai Gerai. As pavyzdziui ir kovos menais pasidomiu, ir krepsiniu, ir litrobolu Girtas, ir pilvo tenisu Apkabinimas Juokiasi Bet nesidomiu hokiejumi (nebent per olimpiada), futbolu (tik pasaulio ir europos cempionatai) ir degtuko bei cigaretes metimo varzybomis. Nes nerukau, nera ko mesti Juokiasi

taip taip, perdaug jau berniukai apie ta kashi svaigsta… mol tai butu ju gyvenimo tixlas.
Cha cha Cha cha

LIETUVA YRA LIETUVA KA NORETŠypsena

  1. Tai yra mano asmenine nuomone ir uz visus nesneku.
  2. As nesiulau sios temos istrinti ar uzdaryti
  3. Nieko nepadarysi, bet Lietuvoje krepsinis- religija Nr:1 Nors niekas nedraudzia ispazinti savo tikejima Mirkt bet realybe tokia.