Animaciniu filmuku cempionatas. Koki dar nedalyvavusi animacini filmuka norite matyti kovose?

na as uz Kempine Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis

Scooby Doo(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)

nu tai kas laimejo ???

Man patinka scooby doo Cha cha Gerai

scooby doo Šypsena

siulyciau i kova imest Samurai Jack nes tai vienas rimtesniu filmuku…

Candy (nes vaikysteje buvau Myliu Terry)

Gal jau laikas skelbti rezultatus?Ar uzhmigo temos kurejas?

kas tas Candy? Nekaltas Cha chanekenciu scooby doo. Veee totalus slamstas…tas pats per ta pati… Nekaltas Nežinau Tūsas

Candy. nes scooby doo visai nepatiko. Blogai

myliu spongebob’a Juokiasi Taip

Candy-CandyTaip Taip TaipPati pirmoji mano melodrama/muilo opera Cha cha Gerai

scooby-doo valdo Cha cha

candy candy

Sioje skiltyje rinksime geriausius animacinius filmukus. Surengsime turnyra kur kiekvienoje kovoje susikaus filmukas pries filmuka ir isrinksime pati geriausia visu laiku animacini filmuka. Ka manote apie tokia ideja? Isklausysiu jusu nuomones ir jei ji bus teigiama-pradesiu turnyra.

Belekas - va tau mano nuomone Šypsena

skamba panashiai kaip alienas priesh predatoriu Pavargęs

Nori pasakyti kad panasi tema jau buvo?

jei butu buvus, tai shita jau seniai buciau uzhrakinus Liežuvis Labas tik nesuprantu, apie ka shita tema Pavargęsps. pls, numiti bolda nuo temos pavadinimo - apsunkina ir taip Ignoruoju veikiancia paieshka.

Kadangi nelabai pavyko paaiskinti sios temos reiksme, todel tiesiog pradesiu Animaciniu filmuku cempionata. Kiekviena diena kovos du filmukai. Jus galesite balsuoti uz viena ar kita filmuka ir praejus dienai paskelbsime nugaletoja, kuris pateks i kita tura ir kovos su kitu filmuku. Priklausomai nuo temos populiarumo ir priklausys dalyvaujanciu filmuku skaicius kuris po kazkiek laiko nusistoves. Taigi, balsuokite uz megstamus filmukus ir isrinkite geriausia.