Amžiną Atilsį Auto Banginiai

Qrva Qrva… Vien senieji smailikai ko verti buvo… Geriausi ant viso interneto buvo…

arba jie v achuje nuo atsiliepimu skaiciaus, arba tikrai bbi deja, nes be ju serimo bbiais ten nieko rasyt ir nesigauna

Istorija dar pakeliui :slight_smile: Buvusi info yra keliama!

Nu nakui, į trečią dieną pagaliau pavyko prisiregistruot… senais duomenim neina prisijungt. Kai migruosit kažkur iš šitos nesamonės, praneškit, prisijungsiu ir aš

1 Patinka

bandyk vest emeila ir slaptazodi, nes as kai vedziau nicka ir slaptozodi, tai neisejo prisijungt

Jeigu vyks kažkur emigracija auto.banginių tai nepasikuklinkit ir praneškite.

2 Patinka

Smagiai, padare kazkoki kakala sunaikindami veik geriausia platforma ir dabar teisinasi,mol darom,keliam,tobulinam. :sweat_smile::sweat_smile:


Ziurim ar foto keliasi bent :hear_no_evil:

3 Patinka

Ikėlei foto dabar vyksta diskutacije po foto

Oho kaip aiškiai diskutuojasi, labai suprantama, kad apie foto kalba vyksta

Gan aiskiai, kad cia apie sita fotke.

Bet juk šiandien penktadienis…

Telefone ziurejai? Valink isvis is cia, nieko nepametei, tai ir neieskok. Ko nebandai kitu klubu “prikelinet”? Dalyvis atsirado su nepriklausoma nuomone blyn.

naujai iskeptas adminas ant tiek yra instatiktokeris, kad kausas net nesupranta, kuriu metu temas atsakineja :smiley: tik ruosiausi koki “kercheri” pirkt klaust AB, tai ne sukos supiso nx foruma

Aš, blet, galiu daug iškęst, bet nachuj mano nick’ą reikėjo supartalint?

Pastate rakam?
Va taip ir vaiksciokit. :joy:
Ko cia pirdite kai seni mopedai? :mask:

1 Patinka

Bandom kovot su vejo malunais. Bent nuotrauku galerija galetu grazinti tai butu ramiau, bet kaip suprantu nesiruosia to daryti. Nors mazai dalyvaudavau, bet galerija visada sekdavau.
Net masina sudauziau siandien, bangos atnaujinimai kalti! 100%. Taip ir pasakiau policijai.

O blyn, tik maciau praeita sav vaziuojancia. Susipoliruos pirmukas?

kur ir kiek pervest, kad kas naujoj vietoj užkurtų galeriją?

Nereikėjo daug smegenų, kad nupist visą dizainą ir formą iš 20 metų gyvuojančio Voyager klubo ir paverst ale nauja Banga :smiley: