Amziaus riba klubo 30+ nariams - kokia?

Eikit sau,ar man čia vaidenasi,ar vel forumu pavirtome? ApakęsApakęsApakęs
p.s.fuiii,tik pasirode Šypsena.

Ginger pateike konkretu argumenta: nuo 25, nes sis skaicius apvalinasi iki 30. Butu saunu jei ir kiti diskusijos dalyviai, pamineje koki nors amziaus barjera, neraginami motyvuotu, kodel pasirinko toki, ir ne kitoki varianta.

dziandziaminis rase:

Moterys nuo 25 iki 45 metu, Vyrai nuo 29 iki 95

O ka, nuo 45 metu moterys jau nebe moterys?
Piktas
Fu, koks tu nemandagus. Palauk, sueis tau kokie 47 metai, priminsiu, paklausiu, ar tu dar vyras!

Na manau,kad jam jau tiek yra sueje,o gal ir daugiau,todel ir nori jaunesniu Moterys GeraiMirkt.

Piano Šypsena Truputis istorijos apie 30Plius forumo atsiradimą. Viskas prasidėjo “Šeimoje”. Ten iškilo diskusija apie senmerges, kurios pasekoje buvo įkurtas “Senmergių forumas”. Tuo pačiu paraleliai forume “Noriu susipažinti” būrėsi bendraminčių, bendraamžių būrelis 30plius. Kadangi “Senmergių forumas” ėmė merdėti vos po kelių savaičių po atsiradimo, pati Banga buvo iškėlusi klausimą dėl forumo pervardinimo, o 30plius grupelė kaip tik buvo pateikusi prašymą dėl atskiro forumo sukūrimo, tai ir buvo priimtas sprendimas - “Senmergių forumą” pervardinti į “30Plius”. Taip buvo. Taigi, kaip matai, sudėtinga dabar pasakyti, kas įkūrė šį forumą… ir galų gale argi tai svarbu. Svarbu kad jis yra. Dabar jau nebe forumas, o klubas. Ką gi - pagyvensim pamatysim kaip čia viskas bus toliau… Norėtųsi tikėti, kad viskas bus gerai.
Gėlės

[quote]
Ledi rašė:

Nesupratai nieko, ką norėjau pasakyti NeBlogai
Ar nuo šiol visad reiks tik rimtai bendrauti? Juokas nebebus toleruojamas bei suprantamas?..

Ledi; nieko blogo nenorejau pasakyt ,gal mane ne taip supratai,as perkeltine prasme.

JKuo blogai pasmaikstaut,ir linksmai pabendraut ,
paskaiciau ir pagalvojau Tu (tai as) senas kelme ka cia prikeverzojai.

Priimu tavo kritika ,ir linksmai toliau leidziu diena ,ir Tau to linkiu]

ŠypsenaMirktLiežuvisCha cha

Ledi Šypsena.
Klubas yra Gerai Taip.
Manu,kad visi čia rašantys ir skaitantys,turetu teise būti klubiečiais Taip.

zhinot pasakyma - kuo giliau i mishka, tuo daugiau malku… cia irgi bus tas pats…
klubo statusa jau gavom, viskas OK.
Forumas ir bendravimas jame lieka absoliuciai toks pats (cia specialiai PianoLiežuvis paaishkinu, kuri bene vienintele vis drumscia vandeni)…prisideda naujienos, fotoalbumas, kalendorius ir nuorodos… nemanau, kad cia yra kazkokiu problemu - nesamones marodieres ishtrins…
belieka NARIAI, del ko mes ir lauzhem pagalius…
akivaizdu, kad tai negali buti bet koks sarashas… vos ikurus kluba, jame tupi keletas mazameciu… beje, jie turbut nepastebejo, kad PERLU UZ ISTOJIMA JAU NEDUODA…xaxaxa…
Dianelos parashymas, kad tikras narys gali buti tik sudalyvaves meete nelabai aishkus… cia jau atleiskit, kaunieciai, bet jus ish savo varpines parashet… tai kada Ginger arba kGB priimsit? arba kita uzsienyje gyvenanti???
manau, kad neishkentesiu ir paskelbsiu balsavima, surinkes visus variantusCha cha

Pasikartosiu jau per kelinta tema, kas nelabai atidus. Kam ta panika BlogaiKlubas vos tik atsidare, dar nera stojimo i kluba anketos, galutinai nenusprestas klubo nario amziaus cenzas, o jau bandoma is adatos vezima priskaldyti. Siekiant kompromiso buvo diskutuojama apie 25+ galima naryste klube. Visais atvejais klubo forumas islieka atviras kiekvienai nuomonei, net ir nesant klubo nariu. Nenori i kluba - nestok, tenkina diskusijos forume - pirmyn. As neizvelgiu tame problemos. O tai, kad jau klubo nariais tapo keletas “mazameciu” ar lig siolei nedalyvavusiu forumo “30Plius” gyvenime, aiskiai parodo nebranduma: tipo, atsidare naujas klubas, as jau cia.
Dianela Gėlės remesi klubo “Ant Bangos 30 Plius” Atmintine jos nariams, sudarydama naujojo Bangos klubo “30 plius” taisykles. Nereikia maisyti situ dvieju klubu. Priminsiu, kad klubo “Ant Bangos 30 Plius” likimas sprendziasi klubo el.pasto konferencijoje, o jo nariai, buve forumo “30 Plius” dalyviais gali laisvai tapti naujojo Bangos klubo “30 plius” nariais. Tai priklauso nuo ju pasirinkimo.
Nezinau, Piano Gėlės kas tau dar neaisku. Juk pati prabalsavimai uz forumo perejima i Bangos kluba. Taip kad valio, klubas jau yra.

ale kad man daveTaip… tai dabar ka? atims? NeNeNe

ash manau, kad negali buti jokiu dvieju klubu ATSKIRU klubu… jus ka, kiekvienam naujokui aishkinsit visa istorija ir tai, kodel yra du klubai? ir kaip jus manot, ar jis eis i ta, kurio nariai surashyti bangoje, ar i konspiracini, kuris bendrauja el.konferencijoj???
mano, nuomone, klubas yra vienas ir buves klubas dabar transformuojasi i nauja forma Bangoje… naturalu, kad kazkokie kompromisai turi but tame procese ir jie yra…
Banga leido mums tvarkyti nariu sarasha, tureti savo taisykles ir pan… o mes turetume nuspresti del ishimties nariams nuo 25… Juk Rokkas savo kurimoje frakcijoje 40plius irgi nori jaunesiu merginu nuo 35Cha cha
beje, jei kazkam kazkas atrodo per griezhtai, raskit laiko ir paziurekit, kaip tvarkosi klubas iki18… isvale visus narius ir nieko… rashosi tik nusipelniusius…o ju moderai kasdien istrina po 20 temu… o mes daug shnekam ir mazhai daromCha cha

Piano, brangute, tiesiog tau dar sunku suprasti, kad ateina toks laikas kai norisi pabuti daug maz tarp bendraamziu, kad is tikro norisi kiek atsiriboti nuo nevisada juokingu ir linksmu jaunimelio samoju. Jaunimo mes tikrai neprarasime, ypac internete, kur 98 procentai viespatauja jaunimelis, nes musu karta nebuvo net kompiuteriu mokinama. Tau gi niekas neuzkerta kelio buti cia ir toliau ir tas klausimas, kad cia kazkas nori seimininkauti, kaip tik ir tinka tau - nori butinai tapti nare? Neuztenka tik skaityti ir rasyti? Tai kodel gi?

praktiskai kalbame apie ta pati, tik kitais zodziais:
naujas klubas - nauji vejai Šypsena
apsitrinsime, kas be ko Taip
nezinau, kazkaip nesigirdi nuomones tu, kurie iskele klausima del 25+ narystes klube…laukiame…
anyway - visiems geros bangos Mirkt)))

o man 25 metai bus sausio 16d. ale tai kazin ar del to verta pergyvent Šypsena

xexe, nu tai ar nepakentesi kokiu keturiu menesiu?

oi, tai kad as wisai niekur neskubu Šypsena
dziaugiuosi tuo, ka turiu. wa. ir net wisai nenoriu kad man jau butu 25 Šypsena wiskam sawas laikas Šypsena

skamba siek tiek snobiskai. ypac amziaus cenzas. bet tiek jau to. cia turbut tik mano, ne 25eriu neperkopusio nuomone.

su pagarba.

ok aš dar telpu iki 95 metų…

Sveiki visi, Cha cha niekur negaliu vis pritaptiNustebęs tai per sena sako, tai per jaunaLabas. As paprasciau noriu bendrauti su zmonemis ir tiek, juk amzius dar nepasakoLiežuvis ar as protinga, ar ne.?Aš nekaltas Man 22 metaiPiktas net pyktis imaPiktas Liūdna Tai tiek ikiLabasLiūdna

Buvo ko gincytis… visvien dabar 60+ klubas