"Kibs" blizgės

nu man tai Cyclone ant lydeku neblogai nemune pasiteisino…

o kai del kainos tai nenuostabu, juk vos ne juvelyrinis dirbinys ir itariu net ne stampuotas o lietas i forma…
nu o tokia forma padaryt nepigiai siais laikais kainuoja…
net jei ir stampa toki daryt, tai nepigiai kainuotu…

nors as tai nelabai suprantu, kam tos juvelyrikos reik…
nebent pirkejo/zvejo akiai mieliau atrodo.

Turiu 4 storm ir 2 cunami.Pernai ant stormo vario ir bronzos kombinacijos pagavau atrodo 7 lydekas.
Šiemet ant cunami balto akompanuoto su bronza dvi lydekas
dydžiai-nuo 750gr iki 2,5kg.

Jo dariau aš tas blizges,daug kam padovanojau,bet kad kas labai sėkmingai gaudytų-tai nelabai,aišku pagauna vieną kitą,bet ne stebuklai.Galiu pasakyt kai kimba-tai kimba ant visko,tik laimikių skaičius skiriasiKietas

Esu kaip rybokas gan uzsispires, jau pora sezonu bandau kibs kaikurias blizges.Kolkas nepakliuvo nei viena dantytoji, kai pakeiti i kita masala kliovas vel narmalizuojasi. Nutraukciau kur tikrai nebutu gaila, seip ismesti kaskaip nekyla ranka gal kada nusisypsos laime.Piktas

Na si rudeni man ant kibs blizgutes ( modelio nzn ) kibo gerai, bet greit jos susidevi :confused: ri kabliai neastrus reikia pasikeist i naujus, o skrenda tai gerai Cha cha

Kabliai yra "eksploatacinė medžiaga". Jei tik pati blizgė nesurūdyja, tai jau ir gerai.

[/quote]

Kabliai yra "eksploatacinė medžiaga". Jei tik pati blizgė nesurūdyja, tai jau ir gerai.

[/quote]

devisi jinai, spalvos nublunka, nors kazkaip as i jas daug demesio nekreipiu, mano manymu, svarbiausia blizges "darbas".
o kabliai nebprobelma …Šypsena

man nustojo gelaziukai rudyti, kai po kiekvienos zvejybos dezes pradejau atidarineti, blizges dziovinti. Jei slapias sumeti i sandaria dezute nera ko stebetis, kad rudyja.

Aš irgi visad džiovinu… Ir nusipirkęs naują blizgę visus aksesuarus pakeičiu geresniais.
Šį rudenį man vienas japoniškas trišakis aprūdijo, kai blizgė pamiršta savaitę medyje krante prakabėjo.

kai visai surudija tai negerai, bet kai kurios nuo laiko patamsejusios ir igavusios koki tai specifini atspalvi tampa labai kibios

as spiningauju "Kibs" blizgemis man ant ju gerai kimba lydekos ypac ant streem ir cunami blizgiu

jei masalas juda, kaip jam priklauso judet, o del kibs blizgiu tuo neabejoju, tai problema slypi ne metale…

as irgi turiu nemazai "kibs" blizgiu pacio gamintojo V.Laso dovanotu. na nekimba man ant ju ir viskas. kimba ant visokiu lenkisku, bet ant lietuvisku nifigaNe. Nors girdejau, kad vietiniai (druskininkieciai zvejojantys Nemune) ant "kibs" pagauna.

o man idomu-ar laimejote kas nors[ka nors]kibs loterijoje???
Ar ten tik del grozio ji padarytaJuokiasi

Aš nelaimėjau, nors pirkau dvi tokias blizges. Čia gudrus reklaminis triukas. Taip

Man kimba ant lietuviškų Zumpės gamybos blizgių. O ant Kibs dar nieko nepagavau (beveik ir negaudžiau).

Na tai koks Kibs modelis tau geriausiai pasiteisina? Ką pagavai jom? jei jau toks įsitikinęs…

man atrodo,kad pirktum nors ir 20 -vistiek nicirta nelaimetumNe
Cha cha

karocia ta loterija nesamone kiee bandziau ne kart nelaimejauJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

nebeliko visokiu blizguciu, o tik grynas metalas. sakiau reiks kada i saldytuvu gamykla nulekt ir nikelio voniose pamirkyt, bus kap naujos
Cha cha