Amerikoj vis blogiau?

tegu super susilpneja :be:

nu tu ir molis, paziurek kada ta tema pradeta, ir kada paskutinis komentaras buvo. is dangaus nukrites shtoli kause tu

Manau, kad kaip tik idomu butu ishgirsti komentarus shia tema praejus dar keliems metams Taip. 9/11 aprimo, bet nauju ivykiu atsirado per ta laika… NekaltasNa, amerikiechiai, atsiliepkit LabasAr per tuos 2 metus pagerejo gyvenimelis uzh juru mariu? Taurė

Manau jog ne Amerikoj vis blogiau, bet Europoj, o ypach LT vis geriau. Jeigu lygintume progreso raida tai ir gautusi toks rezultatas. Vis prisimenu laikus kai $1=4Ltl ir dvieju kambariu butas buvo ~$12,000.00 Shiuo metu situacija amerikoj ant tiek pablogejo jog nuvaziavus i LT net normaliai pagert nebeisheina. Shtai ir shitaip va ir vakaip.

sutinku su NARU… tikrai, ir cia, atlantoje, jauciasi, kad gereja padetis… taip pat-- del salonu, mall’u, nu ir sporto bei koncertu-- sunkiau jau dabar gauti gerus bilietus (o va, kad ir pernais, buvo gana lengva)… ir daugiau zmoniu, kurie buvo prarade darbus, vel dirba. mano akiratyje jau trys is keturiu. aisku, cia tik mano akiratis, bet… du is tu zmoniu ieskojo darbo daugiau nei du metus.

Ne del Amerikos situacijos “normaliai pagert nebeisheina” Lietuvoj… Ne Pakilo standartai ir pragyvenimas Lietuvoje, del to ir kainos kyla. Jei kadais grizhus su valiuta ( ne butinai doleriu) buvo galima pasishvaistyt ir pauzht visai papigiai, tai dabar kainos jau tik kelis kartus besiskiria nuo vakarietishkuju… Taip

Dainius… man tau ir daugeliui si problema atrodo juokinga… bet loxas tai tu…

peezdaa… tigi per dosa formatink su boot diskete pasileides… ka tu nx nori naudodamas to disko windowsus ji suformatint… tigi formatas viska ishtrina… ka tu galvoji kad tau kompas ishsijungs ir susiformatuos… tai tu nx labai klysti… loxas Kanda

niu tu chia pawarai…

Formatin tai ir per windowsus galima (pas mane 2k), tik ne sistemini dikska, ir kuris nera windowsais naudojamas, o seip programos tokios kaip PQ Partition Magic arba Acronis Partition Expert yra…

soska ir taskas Cha cha

format c:

hmm jaw zinaw ti bet kaip per dosa formatuot? :confused:

eig tu eik blin. formatint reikia per dosa. cia tau ne flopika suformatint. siaip negalima hardo formatinti windows aplinkoje

Kas tau iš windows formatuoja sisteminį diską?

per kur formatini??