Amerika ist wunderbar

Panasiau i mintis pustelejus Šypsena

Vyriausias Gerai viska teisingai tau supasakojo Taip

Vaflinuotas, nori, i Fokiska imone paskambinu, gali nuo ryt pradet, su fura gausi 2700€, su paravozu 3100 i saskaita pirma men darbo diena, miegosi savo lovoj

ŠIaip tai, furisto alga dabar su tentu apie 65-70e kiek žinau, iš jų dienpinigiai sudaro priklausomai nuo valstybės 45-60eu. Tai skaičiuokite patys kokia yra fūristų alga - mano skaičiavimais 70eu į dieną, - dienpinigiai 55eu~ ir gaunasi apie 15eurų. Na nebent jums, gerbiamieji, alga ir yra dienpinigiai/maistpinigiai Cha cha Cha cha: D Dr, traliukai liuosiai per 100e lipa? BRIEDAS. Yra kas gauna tiek ir gal daugiau, bet stavke bus 80e/diena.

Ne vienas ir ne du darugai rimtai dirba ant trocku logistikos USA(nežinau kodėl jie vadina Trokais Cha cha bet visi kaip susitare TROKAI), tai senu troku ten praktiškai nėra, gal vienas kitas, apie remontus kad pats remontuojiesi irgi negirdejau, ten furos 1-4m senumo, draugelis dirba imonej kur yra 400 vilkiku. Kitas dirba kur yra 200 vilkiku. (abi įmonės lietuviai sukūrę) Tiesa, tie vilkikai kaip tik yra minkštesni, bent jau taip šneka vadylos, gal dėl ilgesnės bazės, nes ten kokiais 5m ilgesnės furos gali būti.

Šiaip iš esmės gan tiesą pasakė Gerai jei būtų nesunku gauti darbo vizą usa, tai visi fūristai angliškai kalbantys teptų ten slides, nepalyginamai lengvesnis darbas + alga geresnė. Mano vienas pažystamas fūristas, miega tik namie, gauna į mėn 4,5± baksų. Jei miegi ne namie, alga apie 1,5-2k į delną per savaitę. Tai turint savo vilkiką 10k baksų manau nėra sunku įvirint, jei dirbi pas normalų logistą. Pas mano draugelį logistą, dirba vienas negras, sakė per mėn virina apie 15k baksų Juokiasi schema paprasta, dirba atseit dviese, bet iš tikro jis vienas Mirkt o kai dirbi dviese ir daugiau km gali numinti, ir didesni įkainiai. Nepamenu tiksliai schemos visos, bet ten būna kad tikrina kažkaip, bet eina apiet. Bet aišku čia greičiausiai vartoja kažką, nes per parą turi apie 16val vairuoti.

trokais vadinasi, nes truck sunkvežimis.

Rafi, spuorinam is tralisto dienos uzdarbio?

Rafi su logbooku bb ten dabar privirinsi km Mirkt visi dabar kurie gali km sukti, seda i truck"us kurie iki 2000 gimimimo…jiems nereikia elektroniniu tachografu, tink ir popieriniai…tai tie ir kaitina i para po 1 000 mailu Cha cha bet pvz. california neileizia ir t,t, Mirkt visur savi niuansai… P.s. man patinka kai kuriose valstijose speed limit 75 mailai Juokiasi Fura 40 tonu ir bbz kiek ilgio kaitina ant 130 ir px Cha cha

Rekomenduoju:shop.lego.com/en-US/product/Porsche-911-GT3-RS-42056Kokios 8h gryno rinkimo - smagus reikalas Gerai

Raflio raflio, abydna ane, kad stiklo vatos ryjikas, semia maziau uz vadyla? Juokiasi Brolis mano sedi ant tralo, i diena 120€ Labas

Ar i darbo diena? Tralistai kitaip skaiciuoja

. Autovežis tvarkingas, yra visi kelių aparatai, geri reisai, Siūlome pastovų darbą, visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą. Atlyginimas nuo 110 – 130 Eur už darbo dieną. Visa informacija telefonu 867621118

Uz darbo, O kiti gauna uz kalendorine

Juokiasi ir gyveni prie algirdeko varliu ofiso savaite, kol kauno perekupas bangoje liurbiu pririnks Juokiasi kazi moka ar ne Cha cha

Permečiau del idomumo skelbimus, vienur siulo atlyginima 2.9-3.2k, kitur 130€ d.d. Treti 100€ i diena. Paplepėkim

fujimos turčių žaisliukai Apkabinimas Piktas

peršasi išvada - bangos olegarkai - fūristai, tik prie klavos per atstojus apsimetinėja direktoriais? Cha cha

Nu salyginai ir yra dirAktoriai, turi ofisa, papke, kompa, sekretores ant kiekvieno kampo. Kuom ne direktorius?

Juokiasi

a bbz, draugelis jau daug metu sedi firmeleje, suka rata kaunas-danija pirmd-penktadienio vakaras ±, gauna viso ~1.6e,sake uztenka Gerai Blogai