Alvisk\'as karsininkas pataria

Tai efektyviausias ir sportinis būdas. Beje, tam mūsų ežerioke kimba praktiškai tik ant tokių skęstančių masalų. jei masalas gulėtų ant dugno, tai ir per valandą galėtum nesulaukti kibimo. beje, ir kituose ežeruose, kur gaudau sliekais nuo dugno, gaudau lygiai taip pat visą laiką tampydamas ir permetinėdamas. Pauzės tarp patempimų - kokia minutė.
Kruopos laiko tol, kol kokia žuvis nenuėda. Jei didesniais kabliukais gaudau, tai būna, kad net ir šešias kruopas suveriu. Bet tiek suverti kiekvienąkart tai jau užknisa. Šėrimo dažnumas - pagal kibimo intensyvumą. Bet dažnokai jaukai labiausiai vilioja skęsdami, tad jauko įmetu dažnokai. Jei kimba intensyviai - mėtau po daugiau. Jei nekimba - pašarą atsinešu namo, pasidedu šaldytuvan. Galima net šaldiklin, bet po to atšildyos kruopos tiks tik šėrimui. Tokios gerai išbrinkintos kruopos ir žirniai labai gražiai lėtai skęsta. Tuomet įmetus saują jauko dažnai žuvys sukyla ir gaudo jas viduryje vandens. Užmeti meškerę - ir masalą žuvys pagauna dar viduryje vandens, tad plūdė nespėja net atsistoti, o ją jau tempia ar pumpuoja…
Tai kokį ten tokį lengvą kotą parovei???

Apakęs pirma kart apie toki patraukimo buda girdziu, o didieji karsiai ir gi uzkimba patraukimu gaudant?
kota gariunuose uz 70 lt paemiau, anglinis teleskopas noname kazkoks, bet kulturingai atrodo su sic ziedeliais, "gold island" ant jo parasyta ir "medium action", tikiuosi greitai nesulus Šypsena

Pats efektyviausias būdas visokio dydžio žuvims ir didiesiems taip pat.
O ar buvo ilgesnių tokių lengvų anglinių teleskopų? Kokių 6m?

Vakarykščiai žmonos brolio rezultatai: 14 karšių (7kg) + 2 kg kuojų. Du didžiausi karšiai, aišku, atitrūko. Vieną ištraukė į paviršių, persivertė ir atitrūko. Sako, kad buvo gal 3 kg, bet aš netikiu, perdeda. O kito nė į paviršių neiškėlė. Šiaip tai ten pasitaiko monstrų, ir pernai du kartus buvo, kad ilgai tampėsi (po 5 min.), bet taip ir nepavyko netgi iškelti ir pamatyti.

suktukas tvirciau laiko, pabandyk truktelt kilpas ir suktuka.

[/quote]

Aš tai suktuką dedu ne tiek dėl to, kad tvirčiau laiko, kiek dėl to, kad pakirtinėjant svarelis nenuslinktų ant pavadėlio (kai gaudai toliau nuo valties ir didesniame gylyje, pakirsti reikia sipriai ir staigiai), arba nutrūkus pavadėliui, nepamesti pagrindinio švinelio ir mažiau gaišti laiką perrišinėjant nutrauktą sistemėlę.

ilgesniu lengvu teleskopu nemaciau Ne gal del to ka neieskojau Nekaltas

O ka Zhulikas mano apie Vk_ patraukima?

Įdomus būdas, nematęs taip gaudant

vk_ uzpatentuok kol nevelu Taip

O apie duginines sistemele karsiams, gal kas yra ja istobulines?

Daznai susipina soninis pavadelis su pagrindiniu valu. Stai vienas mano pazystamas sonini pavadeli risa prie trisakio suktuko ir papildomai ant to suktuko galo uzmauna gumines zarneles gabaliuka - atseit niekada nesipainioja ir karsiai nesibaido. Kaip jus sprendziat sia problema?

Nieko čia naujo, ač pats skaičiau jį žurnale aprašytą kaip vieną iš pagrindinių sportinės žūklės būdų.
Čia tik jūs nuo gyvenimo atsilikot…Juokiasi

as karsius su plude tik si savaitgali atradau Liežuvis iki siol tik ant spiningo patraukimu kibo Cha cha

…ir živco…

TaipGerai

as gaudau tik su 1 kabliu, kuri risu gale valo, taip maziau painiojasi, o antras kablys, kai uzkibs didele zuvis labai didele tikimybe kad suvaidins fataliska vaidmeni, bent man taip buvo, taip kad spreskite patys Šypsena

Alvisko žvejybos vadovėlis pradedantiesiems prasidės taip:
žvejoti mokytis reikia pradėti nuo kvailų žuvų gaudymo, tai yra nuo upėtakių…

toliau seka zieminis blizgiavimas…

Šitai praleisim kaip nesėkmingą ir neįdomią žvejybą. O va viršūnė turbūt bus kuojų arba aukšlių gaudymas…

durniai, pavyduoliai, dar mano 5,6 kg lydeka pamirsot Liežuvis bepigu jums tyciotis kai zvejojat nuo vaikystes, o as tik pries pora metu pradejau, todel man dabar viskas idomu ir maga isbandyt, o jus seni pirdylos vieni ant donkiu atsisedot, kiti ant dar ko, o as dar noresiu isbandyt zvejyba juroje, ir kai pagausiu menkiu, vejazuviu, pleksniu, lasisu - jus man dar labiau pavydesit nei dabar Ignoruoju LiežuvisLiežuvisLiežuvis

vsiem cocat, tema skelbiu issemta ir uzdaryta

Mes ne pavydim - mes džiaugiamės tavo sėkme ir savo gyvenimu. ŠypsenaGeraiLaimingas

Visai tada stogas nuvažiuos…
BaisuBaisuBaisu

vk_tau kaip lameriui klausimas lameriskas Juokiasi kai tam negiliam ezeriuke zvejojot is valties kokiu atstumu uzmetinejot? o karsius i sieteli dejot (ar nesibaido) ar i valti?