Alus ir linksmybes, kurios vyksta pirtyse

O šią vasarą labai patiko Palangoje,ant jūros kranto maža pirtelė,kur gerai išsikaitinus leki tiesiai į diiiiiidžiules bangas Myliu Tūsas Girtas Tiesa,be alaus NežinauTenka rinktis Drovus

Na aliuku vesintis gerai bet ikaitus sokti i vandeneli ledini ir visa kuna poto lyg mazom adatelem gelia iskart vel i pirtele leki apsilti ir dar Alus isgerti tikrai jausmas nepakartojamas siulau pabandyti nesigailesi tikrai

labai sunku butu rinktis kazka

Tu čia save įvardinai? Juokiasi MirktALIUKU vėsintis… JuokiasiNe,ne,ačiū už tas adatėles ir tą šaltį Apakęs Geriau aš apsvilsiu šilumoje,nei sušalsiu Nežinau

…Bet įmanoma… TaipŽiūrėk,pasikaitinau,oooooooooooooooooch,kaip išsimaudžiau bangose Myliu LaimingasIr šildytis su alučiu Alus Niam niam prieš Saulytę Myliu

Na nezinau man nepriimtina eiti i pirtele kai ir taip yra silta lauke pirtis turi buti ziema Taip kad pajausti visus silmos ir salcio teikiamus malonumus Šypsena

Tai kas teisybė tas nemelas Šypsena

Senokai jau buvau pirty…

uztat ir temti reikia Piktas Girtas

Tai ok gyvybes gelbeji Mirkt

na kokias dvi tik Drovus Girtas

Vis sis tas o ir paskui lai Alus pastato isgelbetieji is pirteles Mirkt

Pirtis=Mergos+degtine+gera+kompanija+alus= Geraijei bent vieno is siu ingridientu nera pirtis bus s u d a s Kietas p.s seip nesu pirciu megejas Angelas

Svarbiausia tinkama eiles tvarka pavartoti tuos tris dalykus Mirkt

Gal cia kokiu pirciu rekordininku yra?

Na bent jau as joks rekordinikas Ne nera man noro sedeti karstyje belekiek as tik del malonumo i pirtele nors zinau yra tokiu kas labai ilgai ten prasedi

Reik but pirties fanatiku, kad ilgai prasedet Nekaltas