Alkoholis

Oi, kaip malonu, isitaisiau suniuka Indio- kvaila, pikta, bet istikimai atsidavusi ir visur sekiojanti paskui.Juokiasi JuokiasiJuokiasi

Gerai

Is viso negeriu alkoholio… Ne

siaip nesu megeja ,bet alutis tai visai( y)

visokius kokteiliu, mixus ir sidrus, pastaruoju metu dazniausiai geriu zagare su persiku sultim, ledu ir citrina…o alaus isviso nemegstu

Raudona sausa , p.sausa vyna …

Per audringus vakarelius geriu alu GeraiGerai - ypac prie kokio ezerioko, su shashlykiukais ar pan. Dar - pirtelej. Alu geriu su draugem. Su vaikinais - niekada NeNe…Baruose megstu gert koki vyna, martini ar siaip stock’a…namuose prie arbatos ar kavos - likeriuka (pvz, Vana Talin arba Carolans), dar neseniai atradau roma - Captain Morgan - labai Niam niam Dar kazkada darem cepelinu ir metaxos baliu , tai buvo labai Gerai - o atrodo, nesuderinami produktai…Cha cha Shampana geriu retai…Kazkaip nelabai ji man,cia nebent per gimtadienius…ai, dar per naujus …
Kas dar - labai megstu dzina su tonika. Atsuktuvai? NekaltasNekaltas Buvo kazkada tokie laikai, bet jie baigesi Cha cha Zodziu, viskas priklauso nuo nuotaikos, o siaip laikausi sezoniskumo: ziema - karstas vynas, vasara - sidras Taurė Niam niam Cheers.

šompaną Niam niamLaimingas

Turim ir 18-a , ir 21-erius Taip

Mix’a,raudona vyna arba brendi

sveisu Alus

Man tai susidare toks ispudis, kad siuolaikinio jaunimo kredo - gerti daug ir pasigerti. Skonis niekam neberupi… Svarbu tik tai, kad ant koju nebepastovetum. Tada jau esi kietas, esi tikras vyras Ne O dar jei 13-mecio lupose ciza kaba, tai is viso Dievu dievas turetu jaustis. Negerai taip… Bent jau man taip atrodo Liūdnas

negeriuNePavargęs

MartinisGerai

Dazniausei baruose vartoju alu aisku ,kad sviesu.Kartais ir degtineles usinoriCha cha

sviesu alu,vodka…

Malibu su cola Niam niam
Alus su cola Niam niam

Neminėk mano niko be reikalo!Kanda
JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Baruose dažiausiai geriu alųAlusNiam niamMirkt

Sviesu alu Gerai Alus

Visai neseniai mane bendradarbis pavaisino tokiu kokteiliu: obuoliu sultys ir trauktine. Super gerimas iseina! Rekomenduoju pabandyti! Niam niam