alkoholio poveikis seksualumui

nu netokia kuria jau nest reikia bet tokia kuri normaliai vaiksto ir viska jaucia tik isgerus nu vidutinis girtumasŠypsena

aš nekalbėjau apie visai girtą. Ar tamsta tikrai nesi moters palietęs ar tik tuo savo pasisakymų čia sudarei tokį įspūdį ?

nu tikrai varliukstis turbus nesi mates uzgerusios bobos lovoi kaip sakant tik laikykisCha cha

Netgi labai teisingai pasakyta Gerai

Nu gal ir nieko kai siek tiek isgerus, bet siaip su girtom apasna, galima apsideginti, nes viena karta gavosi kad buvo ir pana girta ir ash normaliai ikauses, tai kita ryta pradejo mane kaltint kaltint mol as cia ja uzlauziau, pasinaudojau girta ir panasiai, o dar gerai atsimenu, pati tempesi…

mes čia nekalbam apie atsitiktinęs pažintis ir vienadienius romanus Liežuvis Šypsena Mirkt

O vat cia ir nebuvo atsitiktine pazintis Liežuvis
Na romanas tai net ne vienadienis, o vienanaktis, tuo viskas ir pasibaige

Beto cia nieks dar neivardino butent apie kokias pazintis ar kokius romanus cia kalbama Aš nekaltas

Ne dovana ,o lentaCha cha

na as tai nei uzh ka nesimyleciau su savo vaikinu,jei jis padaugintu…gi slykstu…taip pat nesuprantu,kaip kai kuriuos vyrukams patinka isgerusios moteriskes,juk viskas ka jos daro,kalba yra netikra,paveikta alkoholio…Turbut blaivos niekada taip nesielgtu…

alkoholio kvapas ish moters burnos yra geriausia ka dievas galejo sugalvot budamas tokio amzhiaus.

jeigu ka ash kalbejau apie ishgerusia moteri kuri dar suvokia kur ir kokioj padety yra atsidurus Cha cha

tokia grazhia, ikaitusia, norinchia ir ishdykusia Liežuvis

Jei jau taip pergyvena, tai tegu isvis negeria Cha cha

2djbukis&murrr
Liežuvis

ps.girta moteris lovoj šlykštu sako mano patirtis

Manau kad daugelis vyru zino kaip alkoholis veikia moteris Cha cha
Kaip sako “pjanaja baba ****e ne hozeika”
P.S. nors yra ir ishimciu…