Alkoholinių gėrimų vartojimas šiais laikais~

Girtas dar nebuvau girta, as alkoholi visada vartoju saikingai Girtas

Kalbi kaip mano dedukas su bobute…

dbr jau populiaru narkotikai Juokiasibet geriau gerkit Taip,negu narkomanais bukit Juokiasio geriau gerkit tik kai yra uz ka Juokiasi

Na sutinku. dabar daugelis sunkiai isivaizduoja laisvalaiki su draugais be alkoholio, taciau as nemanau kad jis butinas kiekvienakart bendraujant su draugais. zinoma alkoholiniai gerimai padeda atsipalaiduoti, bet kartais zmones apsvaige nebesusivokia ka daro, ka sako, o tai manau bendravimui suteikia daugiau minusu. taigi mano nuomone galima linksmai praleisti laika ir negeriant.

As tai sugebu is be alkoholio linksmintis Liežuvis Kietas

Šaunuolė mano Niam niam Flirtas Žvaigždė~

Drovus FlirtasO kaip pati panele dezdemona linksminasi? Tūsas

na as asmeniskai…nemegstu tuo piknaudziaujanciuju…nemanau kad tai pats geriausias laiko praleidimas…ir kad laikas begeriant yra praleidziamas turiningai…galima pasilinksminti ir be alkoholio…bet turbut ne visi tai sugeba…ar isiviiazduoja…bet yra zmoniu tikraj mokanciu puikiai paselti ir be svaigalu:}ir tikraj gali buti laabaj smagu ir linxma… o jei gerti ar kokia nors proga pakelti taure tostui…tai butinai tai daryit su saiku…baisu ziureti i zmones kurie pastovei geria be jokio saiko Pavargęs Veee

Visaip.Bet su sajku Mirkt Žvaigždė~

Taip ir turi buti Taip Daugiau tokiu kaip tu butu, tai maziau degradavusiu zmoniu butu… Nekaltas

Priimsiu kaip komplimentą iš jūsų mieloji Myliu Cha cha Žvaigždė~

teisingai priemei Taip Apkabinimas

na taip jau yra Nekaltas… bet as tikraj pries alkoholi…galima sakyti jo nevartoju Nekaltas Apkabinimas

As retai ir labai saikingai vartoju alkoholi. Ir siaip stengiuosi be jo apseiti.

na wisko pasitaiko… Nekaltas Taurė Girtas as pvz isgeriu tik per kokius didesnius tusus, kokius super gimtadienius ar smth, o siaip kokiam plote beveik negeriu, jau nusibodo Cha cha ir kai iseinam su draugais i koki kabaka, irgi kazkajp nebegeriu Cha cha isaugau is to amziaus, kai tik kur iseini, kad REJKIA isgert, gal net prisigert Juokiasi

na as manau reikia alkoholy wartoti saikingai,kai nori atsipalaiduoti,taciau tikrai ne kiekwiena sawaitgaly,man tai nepriimtina kai kiekwiena kart nusitaso iki zemes graibymo…ot Juokiasi

as negeriu…alkoholiui NE ne ne ne! :>~ na tik kartais.pvz vakar buvo mano ir BIGNAS vestuves toel kaip galejau atsisakyti sampano Niam niam~… jau kad negeriu tai bukit ramus kaip pasakytu gdrz;>~

kokia nesamone !!! mes su draugais mokame puikiai paislinksminti be alkoholoi, apskritai as alkoholi vartoju ne iki zemes graibymo…juk taip neidomu…

Juokiasi Juokiasi Juokiasihmm… gal ir taip pat…

mano ir mano draugams jo nereikia, ir taip sugebam smagiai pasilinkminti Mirkt