alkoholiniai kokteiliai

arba ne Veee

man kazkaip viska skaniausia gerti gryna

Gryna spirita Apakęs Apakęs Apakęs, net as negeriu… Taip Girtas Girtas Cha cha

Gerai Taip

na spirito as negeriu Liežuvisreik pataisyt savo posta, geriu viska gryna, isskyrus spirita Cha cha

bobiskai kazkaip labai man tas kegleviciaus kokteilis. nu nzn, man asmeniskai keglevicius grynas skanesnis

'Black Russian ’ 25g degtinės 25g kavos likerio Coca-Cola (tiek, kad užpildytum aukštą stiklinę) Gerti su ledukais. Niam niam

grynas aisku irgi gerai Gerai bet ir kokteliukai su juo geri gaunas Niam niam

man tai nelabai patinka kai skranduke viskas susimaiso o po to ryte del visokio maisymo atrodai Baisu va sitaip

ir nuo grynumo ant rytojaus gali atrodyti ne ką geriau Baisu Cha cha

gali ir nuo suvartoto kiekio Taurė ryte sveikatele nekokia buti Šypsena Girtas

nuo beleko taip gali atrodyt, ir nuo nemigos Cha chabet gryna sveikiau Cha cha

ar prisidirbęs į kelnes Baisu

na dėl sveikumo čia dar pasiginčyt galima būtų Cha cha - tas pats š… tik praskiestas Drovus Cha cha

nūūū… čia jau jūsų pasirinkimas kur ir su kuo dirbtis Nekaltas

nu bet siaip rytais galva skauda is dalies nuo zagirono, kuri tu uzgeri balta ir nuo cigareciu. va pvz jei geri smagona viena - be jokio uzsigurksnojimo (taip geria tik mano seimos nariai, ty jie niekada neuzsigerineja), tai po samanes isgertuviu niekada jiems galvos ryte neskauda

iš dalies nuo zagirono… todėl aš vartoju (dažniausiai) negazuotus gėralus, kai buchaju Girtas Cha cha

as dazniausiai stengiuosi vartoti tai, ko nereikia uzgerineti, bet… visada buna taip, kaip nenori ar nesitiki Cha cha

na… susitinki su chebrike, manai, kad gurkšnosi aliaką Girtas, bet netikėtai persigalvojam ir…čiumpam stipresnio ką nors Drovus Cha cha

o kitaip ir neapsimoka! Kietas