Albumu virseliai

RHCP By The Way grazus virselis Taip ir PLACEBO Sleeping With Ghosts idomus toks

enigmos

Man “visai nieko” paskutinio Sigur Ros albumo virshelis su kazhkokiu klozeto dangciu, be to tame albume ir dainos be pavadinimu Apakęs

nzn, kad ne wirseliuose esme;]

Paul van dyk “seven days” ar kaip

Jungėnų kaimo kapelos gražūs viršeliai. Ten tiek gamtos būna Niam niam

Metallica “and justice for all” įspūdingas, su idėja…

Evanescence Origin įdomus Taip Gerai

cover09.cduniverse.com/MuzeAudioArt/130/135392.jpg Prodigy - Music for the jilted generation (1994m)

niponel - tu perki cd pagal virsheli ? kuris grazesnis ? Šypsena o muzika nereikalinga ? Cha cha blemba jei dbr pradeciau ziuret visu cd virshelius tai turbut nerasciau kuris fainiausias Ne

nu paziurejau - tai rhcp virsheliai paprikolu Liežuvis

RHCP viršęliai patinka[; čia tai faktas Liežuvis

Man patinka Therion albumu wirseliai,liux Gerai Širdis~* Šikšnosparnis*~ Širdis

hmz… siaip graziausio virselio neturiu… Laimingasbet visai patinka A.Mamontovo mintys Laimingas Tūsas Žvaigždė

siaip patinka meniski cd virseliai, kur pavaizduota pvz. ne atlikejai, o kas nors gamtisko, neiprasto, bet tikro, nu ta prasme ne kompiuterine grafika, o tikra grazaus vaizdo nuotrauka… o banaliai ir pavirsutiniskai ziurint man patinka Emmos Bunton singlo (nesumaisykit su albumo) “Free Me” virselis, nes ten Emma atrodo Niam niam

ai neziuriu as i tuos virselius mozika svarbiau Nekaltas Cha cha

patinka originalus virseliai, bet kazkurio vieno ypatingiausio nera, bent dabar neprisimenu, taip kad konkretaus pavadinimo nepasakysiu

hmm… graziausi virseliai… Mirkt nu jei jau rasyt, tai rasyt… Mirkt Red Hot Chili Peppers - absoliuciai visi albumu virseliai, sunku butu netgi koki isskirti - man jie visi patinka (gal ti k One Hot Minute kiek maziau…bet irgi simpatiskas toks) Mirkt Pearl Jam - Lost Dogs, Iron Maiden - Live After Death, Alice Cooper - The Eyes Of Alice Cooper, A. Mamontovas - Anapilis, John Frusciante - Shadows Collide With People, Pearl Jam - Riot Act, John Frusciante - To Record Only Water For Ten Days, Nirvana - Nevermind, Nirvana - In Utero, Led Zeppelin - Physical Graffiti, Placebo - Sleeping With Ghosts, Placebo - Black Market Music, Soundgarden - Down On The Upside, Temple Of The Dog - Temple Of Transparent Balls, The Doors - Strange Days, …uzteks ;DDDD

Sopor Aeternus , My Dying Bride Def Leppard “Retro Active” Šiaip “etiketės” nieko nekeičia…

mydyingbride.org/showImage.php?title=Song%20of%20Darkness,% 20Words%20of%20Light&image=images/sleeves/sodwol_medium.jpg