Albumų Apžvalgos: RATM - Live At Grand Olympic Auditoium

Aha, maciau si incidenta Cha cha Bet nieko blogo, zmogus gi turi isreikst savo nuomone, as taip manau! Drovus Šypsena

Labai kruta grupe turiu visus ju studijinius albumus, bet sito neturiu. Kai buvau statuose maciau koncertini albuma irasyta Japonijoe. Kainavo brangiai, nes japoniski cd labai brangus del ju aukstos kokybes. Vadinosi jis berods rage&rare kazkas tokio reiks internete paziuret tikslaus pavadinimo, kai atejau kita diena atejau pirkt bet jo jau nebuvo, o dainos kurias tu isvardinai man atrodo visos atitinka. reikes parsisiust si albuma bus smagu turet

Tikrai gera grupe. Ji yra komunstai ir paklausius ju dainu prasmes ir ideju tikrai pradedi komunizma gerbt. Ne ta rusiska iskreipta, o tikraja komunizmo filosofija kur visi lygus nera karu. Hebra nors ir amerikeciai, bet nerealiai ant savo salies varo, net albuma pavadino Evil Empire, blogio imperijaŠypsena Cia tai jau tikrai

-Dima-,

tas albumas, apie kurį kalbėjai berods yra pavadinimu Live and Rare. o pas mane Live At Grand Plympic Auditorium. vokietijoj jis kainavo ~15 eurų. atsiuntė geri giminės Cha cha bet Lietuvoj nemačiau tokio CD niekur pirkt Nežinau ghrrr…

bet uztat vienoj pardoj pardavinejamas shito albumo “Live At Grand Olympic Auditorium” DVD Šypsena reikes kada pasitaupyt ir nusipirkt…

geras review, ypac nustebau del to killing in the name prasmes ishaishkinimo Šypsena visai kita prasme igijo, dekui Alus

cia klaida, ten skambejo gabalas “Wake Up” Mirkt

P.S. - nezinau kodel, gal cia tiesiog fano optimisto nuomone, bet man atrodo, kad jie dar butinai atsikurs. Jiegi turi bendras idejas bei mintis (ir tokias gan neiprastas), na kaip jie gali taip imt ir mesti ja? Speju, kad Zack’as bei like RATM nariai atsigroje skirtingose grupese igaus nauju ideju, tad atsikure turetu daug nauju ir idomiu gabalu sukurti Mirkt

ąąą fak Nežinau suklydau. hrrrrrr Piktas susimaišiau. ištaisysiu, jo, ten gi Wake Up groja. tą DVD ir aš norėčiau gaut, na bet vistiek žinau kad jo neturėsiu, tai tenkinuosi CD paprastu Cha cha

dėl atsikūrimo tai aš irgi puoselėju tokią viltį, nors duodu 86.5% (heh) kad neatsikurs. o jei atsikurtų tai būtų GeraiGerai gerčiau sešias dienas AlusAlusAlusGirtasGirtas

bėgu taisyt Cha cha

Heh, butu nerealu, jei atsikurtu RATM, taciau, manau, tai butu per daug nerealu, man tai neatrodo galimas dalykas, jis tikrai neturetu ivykt, vis del to, grupe yra issiskyrus, nariai sukure/susijunge su kitais atlikejais kuria savo atskira muzika. Ideju yra, bet ar bus ju igyvendinimas…? Nekaltas

galiu paskolint jei graziai paprasysi Šypsena

zackas de la rocha jau leidzia savo solini albuma
aisku ish jo negirdeti jokiu ziniu apie ta albuma nuo praitu metu kovo kai su dj shadow ishleido march of death. bus kruta jeigu isheis. anyway tas albumas dima , rage n rare ish dvieju cd ir ten sudeti visokie snoop bounce neishleistos studijines versijos ir taip toliau.

Aha, butu idomu gaut, niekas neturit? Nustebęs