Albumų Apžvalgos: Iron Maiden - Dance Of Death

sh… Nemanau kad artimiausiu metu trenksiuos iki Vln… Cha cha Teks gyvent be Dance Of Death. :confused:

Nera Dance of Death tokia retenybe… Visur galima rast dc++, soulseek’e, eMule…

na čia aš jau niekuo negaliu padėti.

hm…kompe pora albumų yra…tik nežinau pavadinimų Pavargęs ir vieno albumo dainos neaiškios…track01 track02…;D bet man patinka Geraio iš Dance Of Death su girdėjus tik no more lies,per radiją dažnokai grodavo anksčiau.;]

jo, būna kad užknisa daina gera labai, patinka, o žinai tik tiek -> “track 12”. ir net nenutuoki kaip vadinasi. bėda.

O man??

albumas gana solidus, vertas maidenu vardo. Šypsenaeraserx: na gal tu geriau neberasyk daugiau savo “revjū”, arba eik jumoristu dirbti, nes tai, kas tau gavosi, ko gero yra viena is paciu prasciausiu mano skaitytu recenziju. bandai parodyti kazkokia “kompetencija” ir “supratima” muzikos srityje, bet vienintelis dalykas, kuri parodai, yra tai, kad tu muzikoje visai nieko nesusigaudai (bandai, bet kol kas suvokimas ganetinai per mazas maidenu albumo apzvalgai parasyti). rasai visai ne ta, kas yra recenzijos esme, is tavo albumo aprasymo apskritai nieko negalima suprasti ir susidaryti jokio bendro vaizdo, nebent tai, kad maidenai vis groja ir groja solo Šypsena na tau galiu patarti nebent paziureti i savo rasyma objektyviai is salies ir turetum suprasti kokio masto nesamone tu parasei. sekmes.

dėkui už išsakytą nuomonę. o ar kas sako kad aš kompetetingas muzikos žinovas? aš tiesiog bandau parašyt savo nuomonę apie albumą. jei nepatinka - parašyk geriau. Alus

gerai, kad priimi kritika, vienas svarbesniu dalyku einant tobulejimo link Mirktna o tas “jei nepatinka - padaryk geriau” tai juokingas man truputi posakis, man juk visai nebutina kazko daryti, kad galeciau kritikuoti, reiksti savo nuomone, uztenka tureti pakankama supratima. sekmes

šaunu, kad beveik susišnekėjom