Alaus kruizas aludžių trikampyje 8

naujas laivas… aplaistyti reikia AlusTaip

Tai ir laistom Alus gera savaites pradzia su Alus

Labas rytas,Mariuška AlusO Tu visur ten,kur dideli susibūrimai?Cha cha O kas būtum Laive-alaus gėriku?MirktAr nepersigersi,visur triūbydamas?JuokiasiGirtas

Labas,Julai AlusNa,Tu čia jau visai retai pasirodai,vos ne svečias pasidarei Nežinau

Labas,Renatai AlusTaip ir likai įvardintas,kaip gruzinas-Liūtas Tau užkabino etiketę…JuokiasiGerai

Uztat jis dabar ir sedi Ankaros zoo uz grotu ir ne vienas o su savo giminem Juokiasi

Labas,Eglužėle GėlėGalima,-aš su kavyte aplaistysiu?MirktNors kaimynas siūlė alaus,bet lekiu tvarkytis reikalų,o jie,blyn,man kiek nervų kainuoja Kanda Taip nuotaika sugadino Blogai,bet kartu ir įaudrino…Piktas

naujas laivas Alus

Ach,dabar bent išsiaiškinom,dėl ko Jis ten uždarytas JuokiasiJuokiasiJuokiasiNiu,bet tai aš už ką?ApakęsŽliumbia-juk sakei,kad ne vienas…Nekaltas

Eglut,tai zinoma,juk linksmiau ten kur chebros daugMirktnebijok,nepersigersiuLiežuviso gal dar kokios neuzimtos pareigos yra?Nekaltas

Maxi,Tu juk miegi?Apakęs Mes Tave tyliai iškraustėm,kol snūduriavai TaipCha cha

Uztai, kad juo patikejaiJuokiasi Bet gal isleis kada nors, susitarsim, kaip cia Laivas be sturmanes ir sekles

atsibudau…neidomu miegot diena ir dar vienam Užsispyręs

Bet Biržuose tiek alaus neužteks ŽliumbiaLiežuvis
Žinoma,kad linksmiau TaipBeje,Tavoji Myliu pasirodė-matei?LaimingasAr Tau neužtenka būti Alus gėriku ir keleiviu?Apakęs

Jei ir toliau bus tokie tempai, liepa reiks 9-aja tema kurt.

Atsibudo naujiena uzuodes.

Bet kaip gražiai skamba-GRUZINAS-įsiklausyk !!!Cha cha Seksualiai…JuokiasiMes tik džiaugiamės,kad Laive tokį turim Taip
Tarkitės greičiau,kad mane paleistų…UžsispyręsUžsispyręs-juk tiek reikalų Laive,-Kapitonas vienas visko neaprėps NeNežinau

Žiūrėk,kad anksčiau netektų MirktCha cha O dabar jau iškeliauju,labai susinervinusi Piktas Tiek,kad Laive vėl pralinksmino,tai ir Širdelė Širdis suminkštėjo…Šypsena

LabasBučkis

nors biški alučio ir nervus numalšins Drovus

Laba dieniuke Labas
Vo plauksim nauju laivu Apakęs
Prasom AlusAlusAlusAlusAlus