Alaus kruizas aludžių trikampyje 7

Juokiasigerai gerai, nebkibsiuApkabinimas, patikesiu tava kulinariniais sugebejimaisMirkt

nu vuoApkabinimasCha chabegu jau nuo kompo atejo boba minkstus baldus slapiu budu plautNekaltasreik begt nes dar ir mane susisurbliuosJuokiasiziurai siandien krepsiniKrepšinio kamuolysir balejini pamuojuosiu per tvLabasJuokiasi

tai taip taip kaip gi kitaip, tikiuos dar is zalgiriokoApkabinimas ko nors geroCha cha ir taves ieskosiuLabas tik kazi ar bepazinsiu taip sublogusiMirktCha cha

Nekaltas futbolas vistiek geriau

Žinau,kad ne Tu MirktNora Tu irgi gyveni tame pačiame rajone,kaip ir Ji TaipLaimingasLaimingas
Reiškia,prie “kotlietų” kartu prarijai ir norą dirbti?ApakęsVau!

Bet kaip trumpai per visą parą šviesos būna ApakęsNekaltas Rytą ilgiausiai čia tamsoje grabinėjausi,paskui buvau pas dėdę,pasiskolint arbatos ir degtukų,kai grįžau-vėl temsta Vau!Vau!Trumpiausios dienos artėja…Drovus

O man kažkoks nervinis valgymas prasidėjo Liūdnas Gal tik dėl to,kad nėra ką?Cha chaCha cha

Ilgai degtuku skolinais Šypsena

Ka reiskia nervinis valgymas? Nekaltas
Gi apie valgyma i savo dnr zodzius isidejai Mirkt

Ai,šiandien atnešė dėdė laišką nuo rec,tai atrašinėjau TaipOi,kokie laiškai…ApakęsApakęs "Niekam Tavęs neatiduosiu…Kai grįšiu-būsim laimingiausi " ir t.t. Nekaltas O aš skaitau vėl visa mėlyna,kaip anais laikais,-nei rec nebereikia,ir pati moku susižalot Cha cha

Dabar kaip tik per BTV rodė vieną panelę,kuri,įtarė,kad bulimija serga Nekaltas Man taip nėra,kad ryčiau bet ką,neatsirinkdama NeNePas dėdę vėl sriubytės lėkštutę suvalgiau TaipTaip,bet nei duonos,nei batono neįkiši NeDar ir bulves iš sriubos būčiau išrankiojusi,bet nemandagu DrovusCha cha Tiesiog,tik grįžau-iškart arbatos užsikaičiau,ir vėl mąstau,ką skanaus būtų galima suvalgyt Nekaltas Labai norėčiau ko nors saldaus Niam niam

Kažkaip įtariu,kad nuo alaus pagrinde tas svoris ir auga Nekaltas Juk jame kiek visko reikalingo/ir nereikalingo yra !!!!!!/Va,aš tada išvis nevalgau,o svoris kaip ir nekrenta NeNeDrovus

Ka pasidarei? Nekaltas

Radau dar “Auksaspalvės” čiulpinukų-pasisekė TaipČiupau citrininį Niam niamLaimingasLaimingas

Kęstuli,tai juk po vakar aš tokia !!!Jau pasakojau TaipO ant kiliminės dangos kraujo dar nevaliau,norėjau pirmiau išsiurbliuot,bet kad šviesos nebėra ValioPalauksiu rytojaus Drovus

Mane tai beria nuo saldaus Nekaltas Nors seniau tai valgydavau ir nieko.

Ziuriu Krepšinio kamuolys, Zalgiris atsigaves, jau 2a pratesima laikosi.

Koks Tu jautruolis pasidarei Apakęs Manęs tai neberia Ne
Buvau išėjusi į lauką,kaip pelėda-išlendu tik naktį,kad niekas “snukelio” neįžiūrėtų JuokiasiIšsiunčiau laišką LaiškasAurimui,išnešiau šiukšles.TaipTaipBet kaip šalta šiandien,koks vėjas Vau!O aš išlėkiau su bliuzonu Nekaltas

Na,juk žinai,kad nesidomiu Krepšinio kamuolysNeUžtai gerai įsidėmėjau,kad per BTV turėjo rodyt “Šuriko nuotykius” TaipJėzau Angelas,aš jau mintinai žinau,kada kas ką pasakys,bet vis iš naujo pralinksmina JuokiasiGerai

Na,o kaip Tavo krepšinis baigėsi?Nekaltas

Ką,jau vėl užsivėlinau užeit čia,ir vėl nieko nerandu?ŽliumbiaNeGal aš laive kokia “dežuruotoja” pasidariau?Apakęs Rytą pati pirma visus žadinu,naktį pati viena vaikštinėju,kajutes apžiūrinėju,-ar visi vietoje,mat,ramybės valanda atėjo ŽvaigždėMiegantis