Alaus bokalų ir taurių mainų birža

kazkaip uz tokias kainas ne vieno nebetruxtaLiežuvisŠypsena

Būna kolkecionierių, kurie kolekcijas pildydami apie kainą galvoja mažiausiaiMirkt

Kuri duodi Tu? Konkrečiau - litražas, įpurškimas ir pan…

o buna kurie tokius einamus bokalus kitokiais budais sumasto susiveikt-lengviau per tiekejus gaut…ir pigiauLiežuvisŠypsena

Vilkmerges alus keitimui
http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1466655-=(1325181600

Kad nezinia kuo mes tave galim nustebinti,tu beveik viska turiŠypsenaAisku,tas litrinukas butu neprosalCha cha

Dar yra ko man reikia
http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1340525-=(705899917

Čia iš Tau reikiamų:
…Švyturys 1939 siauras 0,3 taurė
Kokį turi omeny? Čia iš krepšinio serijos kur keturi buvo (1937, 1939, 1995, 2003)???

Taip tas patsŠypsena
Ten buvo dvieju formu, tai man reikia siauros

ieškau Horn Grand Prix 2004 tai pat turiu Carlbergo su futbolu Vokietija,Čekija,Rusija,Ispanija

Jo 2004-su sita idomus niuansas-horn chebra partija kai gavo komplektu-pamate kad vietoj 2004 pilna 2003-taip ir gavos,kad 2004 retos,o 2003 nors vezimu vezkLiūdnas…as irgi nespjauciau rades ja-jei uztixiu-pranesiuŠypsena
o futbolas gerai-daug yra ne tik kolegu,bet ir siaip futbolui prijaucianciu-kurie si komplekteli susirinkt svaigstaŠypsena
Sekmes

tai jei ka duok mano koordinates del Alus

tai kaip kolektyvas ar nieks neturi Horniuko 2004 Liūdnas

Sveiki visi. Jeigu kam reikia Norfoj yra Utenos melyno alaus pakuote 8 buteliai + firminis Utenos sketis. Ne stiklinis, bet gal kam pritiks buity Juokiasi

sakau kad deficitas…Liūdnas

NeaNe Teks Tau lietuviu pasaukimu - klastotem uzsiimt. Nutrinsi nuo 2000 paskutini 0, ir tada bandyt 4 suorganizuot…

Lauksiu lauksiu bet ar sulauksiu AlusNekaltas nes ir Mašina reikia pakeisti

turiu mainam tauro 0.3 bokala senu logo ir kalnapilio world beer cup 2006 taure. keičiu i kitokias LT taures.

jo, galėtų pereit ant 0,1 talpos bokalų visi Cha cha

apsilankykite Prie katedros yra dvi naujos taures