Aksesuaras

patinka bizuterija ir sidabras. megstu apyrankes, auskarus visada tuos pacius nesioju. dar laikrodis butinybe.

Dazniausiai tai buna auskarai.Megstu originalius tokius senovinio stiliaus ir kad prabangiai atrodytu, net jeigu kainuoja nelebai daug.
Ir dar…
Kolekcionuoju dirzus- tai mano silpnybe.Valio

Man patinka auskarai ir karoliai…jiems skiriu dideli demesi.Esu isranki tad tokiu kokiu noriu nebuna…DARAUSI pati, man patinka dideli,meniskii,orginallus…tad dazniausiai tokiu nera ir lietuvije ir uzsenyje.Sioje strityje esu ivertinta ir turiu dideli pasisekima Laimingas siulau ir kitoms pasidaryti tokius kokiu norisi ir nereiks laukti kol kas sukurs Drovus

  1. auskarai. tik studs. būtina!
  2. diiidelė rankinė.
  3. labai sunku išsirinkt, bet jei jau perku, tai įsimyliu - odinės pirštinės.
  4. turiu keletą išskirtinių karolių.
  5. akiniai nuo saulės.
  6. krūva skarų ir šalikų.
  7. turiu krūvą diržų. bet nebenešioju. nes mečiau kelnes ir perėjau prie sijonų

labai retai apyrankės ir niekada - žiedų. nemėgstu. vasarą dažnai grandinėlė ant kojos. ai, dar reikia laikrodžio apyrankę sutaisyt ir vėl nešiosiu nenusiimdama. šiaip esu žiauriai išranki. todėl perku retai.

atrodo, viskas.

Jaučiu silpnybę segėms- turiu gan nemažai ir labai įvarių. Tai beveik pagrindinis mano aksesuaras rudens/ žiemos laikotarpiu. Vasarą mėgstu perlinius papuošalus. Rankinės- tik didelės, taip pat renkuosi kokį šalikėlį ar skarą pagyvinti bendrą vaizdą :]

stilingas laikrodis, didele rankine, retkarciais dirzas grubia sagtim. visos kitos smulkmenos priklauso nuo nuotaikos ar aplinkos, kurioje ruosiesi buti.

nesioju tik auskarus ir apyrankesMyliupati nesigaminu,esu tik vienus auskarus pati pasidariusCha cha kazkajp tajp isejo,kad nesioju daugiausia tik dovanotus papuosalus,vos pora apyrankiu ir auskaru esu nusipirkusKietas o siajp papuosalus megstu kukliusTaipapyrankes is karoliuku,auskaraj - arba brilianciukaj,arba juodi kabantysNiam niam ir ajsku,dar rankines,ce jau mano silpnybeNiam niamdb nesioju dideles,viena turiu languota,kita juodaj baltaMyliu

Geriausias aksesuaras man - geras laikrodis.